Авторські статті

Події в Криму інспіровані з-за кордону й не є волевиявленням громадян

Події, які зараз відбуваються в Криму, не є волевиявленням громадян, це інспірація з-за кордону. Окрім того, активними учасниками цих процесів є ті представники старої влади, які повинні зараз піти під суд, під військовий трибунал за злочини, які вони чинили в Криму та Севастополі протягом останніх 3–4 років.

Про це 27 лютого 2014 року в етері телеканалу ТВі заявив народний депутат України, уповноважений представник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” в Криму та Севастополі Едуард Леонов.

“Росія, як завжди, нагнітає обстановку в Криму. Різниця тільки в тому, що зазвичай вони вигадували різні приводи для цього, а тепер насмілилися реалізовувати свої плани фактично, скориставшись тим, що в Україні непроста політична ситуація й ми щойно позбулися кривавого диктатора. Автономію традиційно використовують для цього. І в черговий раз ми це бачимо. Тільки тепер Москва не просто вигадує телесюжети, які щороку запускають, про “БТРри на вулицях Сімферополя”, адже зараз з’явилося багато незалежних телеканалів, які завжди можуть наживо, що насправді все мирно і спокійно. Тому їм треба було створити “яскраву картинку”. Ми всі знаємо кремлівських кривавих тиранів – вони набагато агресивніші, ніж Янукович, набагато жорсткіші, ніж він. Але я не думаю, що для них це так просто минеться”, – підкреслив свободівець.

Парламентар наголосив, що в Криму завжди було більше проукраїнськи налаштованих сил, ніж проросійських симпатиків.

“Кримські татари, українці та представники инших національних меншин без сумніву налаштовані проукраїнськи”, – констатував Едуард Леонов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.