Авторські статті

Юлія Тимошенко зустрілася з Кетрін Ештон

Сьогодні відбулася зустріч Лідера Партії «Батьківщина», колишнього Прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко з Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої та без пекової політики Кетрін Ештон.

Кетрін Ештон привітала Юлію Тимошенко зі звільненням та висловила захоплення її мужністю.

«Ми всі в Європі так довго чекали на Ваше звільнення. Ми щасливі, що у нас є можливість зустрітися з Вами у Києві як з вільною людиною та політичним лідером», – наголосила вона.

У свою чергу, Юлія Тимошенко подякувала Кетрін Ештон за підтримку українського народу у його боротьбі за демократію та європейські цінності і її особисто.

Сторони обговорили ситуації в Україні, обмінялися думками щодо шляхів виходу з кризи. У цьому зв‘язку йшлося про перші кроки, які мають бути зроблені як з боку України, так і з боку ЄС задля стабілізації ситуації та відновлення курсу України на ЄС.

Окремою темою розмови стало питання пакету фінансово-економічної допомоги з боку ЄС, рішення про яке може бути прийнято найближчим часом, що дозволить України вийти з найбільшої в її історії економічної кризи.

Юлія Тимошенко та Кетрін Ештон торкнулися теми формування нового уряду та підкреслили, що на їх думку в такому уряді мають бути присутні представники Майдану та фахівці-технократи, що сприятиме максимально злагодженій та ефективній  роботі в екстремальних умовах.

Крім того, Кетрін Ештон висловила впевненість, що повернення Юлії Тимошенко до активного політичного життя сприятиме стабілізації ситуації в Україні та  збереження цілісності країни.

«Я з нетерпінням чекатиму на продовження нашого діалогу. Зараз Ви та Ваша діяльність є ключовою для майбутнього України»,- наголосила вона.

У зустрічі також взяли участь Заступник голови Партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, Заступник генерального секретаря служби зовнішньої дії  ЄС Хельга Шмідт, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінськи та Євгенія Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.