Юлія Тимошенко зустрілася з Кетрін Ештон

Сьогодні відбулася зустріч Лідера Партії «Батьківщина», колишнього Прем‘єр-міністра України Юлії Тимошенко з Верховним представником ЄС з питань спільної зовнішньої та без пекової політики Кетрін Ештон.

Кетрін Ештон привітала Юлію Тимошенко зі звільненням та висловила захоплення її мужністю.

«Ми всі в Європі так довго чекали на Ваше звільнення. Ми щасливі, що у нас є можливість зустрітися з Вами у Києві як з вільною людиною та політичним лідером», – наголосила вона.

У свою чергу, Юлія Тимошенко подякувала Кетрін Ештон за підтримку українського народу у його боротьбі за демократію та європейські цінності і її особисто.

Сторони обговорили ситуації в Україні, обмінялися думками щодо шляхів виходу з кризи. У цьому зв‘язку йшлося про перші кроки, які мають бути зроблені як з боку України, так і з боку ЄС задля стабілізації ситуації та відновлення курсу України на ЄС.

Окремою темою розмови стало питання пакету фінансово-економічної допомоги з боку ЄС, рішення про яке може бути прийнято найближчим часом, що дозволить України вийти з найбільшої в її історії економічної кризи.

Юлія Тимошенко та Кетрін Ештон торкнулися теми формування нового уряду та підкреслили, що на їх думку в такому уряді мають бути присутні представники Майдану та фахівці-технократи, що сприятиме максимально злагодженій та ефективній  роботі в екстремальних умовах.

Крім того, Кетрін Ештон висловила впевненість, що повернення Юлії Тимошенко до активного політичного життя сприятиме стабілізації ситуації в Україні та  збереження цілісності країни.

«Я з нетерпінням чекатиму на продовження нашого діалогу. Зараз Ви та Ваша діяльність є ключовою для майбутнього України»,- наголосила вона.

У зустрічі також взяли участь Заступник голови Партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, Заступник генерального секретаря служби зовнішньої дії  ЄС Хельга Шмідт, Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінськи та Євгенія Тимошенко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh