УДАР вимагає припинити включення до порядку денного питання без їх попереднього розгляду фракціями

На вимогу фракції “УДАР” оголошено перерву у Верховній Раді для ознайомлення з проектами рішень, за які пропонується голосувати парламенту.

Зокрема, парламент з голосу включив до порядку денного проект заяви до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду, що скоєння злочинів проти людяності вищими посадовими особами держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року.

В свою чергу народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко наголосила, що знову порушуються норми регламенту, оскільки депутати не ознайомлені з відповідним проектом постанови. Вона нагадала, що “бійня в країни” розпочалася саме після порушень процедури парламентом. “Зараз ми повторюємо помилки. Рішення, яке виноситься на порядок денний, є важливим, але його немає в порядку денному”, – наголосила народний депутат.

Вона від імені фракції “УДАР” заявила про необхідність оголошення перерви, щоб фракції розглянули це питання. “Ми вимагаємо, щоб жодне питання не ставилося з голосу. Досить таке робити. Ми повторюємо найгірші помилки Ради, яку ми з вами вимагаємо люструвати. Ми вимагаємо почути фракцію “УДАР”, – сказала Ірина Геращенко.

Comments

0 comments

3 коментарі

 1. Перехожий

  Головне – щоб вони не затягували процес, бо дуже вже багатьом кортить їх підігнати :)))))

 2. Нуланд

  Ну шо Виталька!Ещё чуть чуть и ты начнёш жалеть что поверил сабакам бандерлогам.

 3. Перехожий

  Якщо депутати будуть знову виляти і домовлятися ь- то їх чекає сумна доля.
  Народ вже не той, не потерпимо зради.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh