Жорстокі істини про Скорпіонів

Людина, народжена під цим знаком Зодіаку володіє незвичайною силою духу і тіла, з якою вам доведеться вважатися.

Скорпіон енергійній, активний і недовірливий. Ось ще 14 якостей Скорпіона, до яких вам краще бути готуємо:

 • Скорпіон неймовірно сексуальний. Не намагайтеся чинити опір. Ви не зможете. Якщо ви відчуєте дивну потяг до бородатому хлопцеві, який заснув у вас на плечі в метро, швидше за все, він народився в листопаді.
 • Скорпіон прагне до домінування і контролю. Якщо ви думаєте, що ваш партнер-Скорпіон не носити труси, так воно і є. Він грає на ваших нервах і чекає поки ви зірветеся, щоб поставити вас на місце. Не дуже розслабляйтеся.
 • Скорпіон завжди перемагає. Він наполегливий, безжалісний, маніпулятивний і дуже сильний. Ви захочете заручитися його підтримкою в проекті, тому що в цьому випадку ваша команда неодмінно переможе.
 • Скорпіон дуже закритий. Він нічим не ділиться в Facebook не тому, що зраджує вас. Просто він не хоче, щоб світ був курси у його справ. Якщо ваш партнер не зареєстрований в соціальних мережах і зберігає свої фотографії або щоденник в прихованому сейфі, — він точно Скорпіон. Не намагайтеся за ним шпигувати!
 • Скорпіон хоче бути в курси ваших справ. Він – вкрай цікавий, любити досліджувати і пізнавати інформацію. Краще самі розкажіть про себе, інакше Скорпіон замучит вас питаннями і буде вічно стежити за вами, цікавлячись, що ви приховуєте.
 • Скорпіона тягне потойбічне і темне. Це не означає, що він — серійний вбивця, він просто захоплений «темними справами». Скорпіон відомий своїм цікавістю щодо смерті, жаху, нуара, надприродного і окультно.
 • У Скорпіона іскрометний сарказм.Іноді він може бути настільки незлим, що вас перекрутити від жаху, але це не робить Скорпіона поганим людиною. Не судіть його за це. Краще знайдіть здатність знаходити гумор в жахливі речі, це значно спрощує життя.
 • Скорпіону все одно, що про нього думали оточуючі. Це дійсно так!
 • Скорпіон жорстоко чесну. Не майте його, добре на вас сидить плаття, якщо підсвідомо знаєте відповідь на це питання. Він неодмінно підтвердить ваші здогадки.
 • Скорпіон може бути екстрасенсом. Він вміє передбачати розвиток подій і знає, про що ви думаєте, перш ніж ви скажете про це. Ця особливість пояснюється його спостережливістю і хорошою пам яттю.
 • Скорпіон відчайдушно відданий. Якщо ви розповісте про ті, хто вас образив у 8-му класі або штовхнув у метро по дорозі на роботу, Скорпіон дістане цих людей з-під землі і зробить їм так боляче, що вони надалі не скривдять і мухи.
 • Скорпіон влучний і розважливий.Якщо вам коли-небудь знадобиться допомога в будь-якій справі або навіть просто допомогти спланувати сюрприз, зателефонуйте Скорпіону. Мало того, що він буде корисний у всьому, він ні в чому вас не засудити і буде тримати рот на замку.
 • Скорпіон має вбудований детектор брехні. Скорпіон володіє неймовірною пам ” яттю, а також вродженою здатністю виявляти правду у будь-якій ситуації, тому краще не намагатися йому брехати. Якщо ви це зробите, ви тільки рассердите його, і вам не сподобається, що після цього перетвориться Скорпіон.
 • Скорпіон хитрий і може бути дуже мстивою. Нашкодили Скорпіону? Вам краще їхати з міста!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh