Наші не повертаються: Кравчук про еміграцію українців до країн Заходу

За різними підрахунками, близько 9 мільйонів українців виїхали за кордон

З України на заробітки виїжджають найбільш досвідчені й енергійні люди, однак вони не повертаються. Про таке заявив перший президент України Леонід Кравчук, передає “Українська правда”.

“Хто виїжджає? Найбільш досвідчені, молоді, енергійні. Я був в одній лікарні в Київській області, де один фельдшер робить усе. Немає лікарів, поїхали. Вчені кажуть, що в нас не більше як 35 мільйонів людей сьогодні в Україні. Коли я працював у партійних органах у 80-х, нас було 52 мільйони. Коли передавав країну в руки Кучми, десь 50 мільйонів було. Тоді тільки починалася така міграційна політика. Ми почали відкриватися”, ? пригадав перший президент України.

Він також поточнив власну позицію: “Я не бачу в цьому великої проблеми, що люди у світі їдуть кудись заробити чи що. Але вони повертаються. Наші не повертаються”.

Крім того, наголосив Кравчук, наразі потрібно думати про те, як втримати українців у рідній державі, створити гідні умови праці та життя. Усе вирішать майбутні вибори, переконаний співрозмовник.

“Якщо ми знову підемо по гречці продаватися, по карбованцях, по гривнях, може бути така ситуація, що наступний президент не потрібен буде. Просто не буде ким керувати. Уже зараз, ви вдумайтеся, біля 9 мільйонів українців виїхали за кордон”, ? зазначив політик.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh