Авторські статтіДіаспора

Террі Гілліам і Тім Роббінс – гості Карловарського кінофестівалю

Американський актор Тім Роббінс (фото) стані гостем Карловарського кінофестівалю і отримає Кришталевий глобус за внесок у світовий кінематограф.

Тім Роббінс, перш за все, відомий як укладення Енді з фільму «Втеча з Шоушенка». Але ще раніше він отримав Золотий глобус за кращу чоловічу роль (комедія або мюзикл) у фільмі «Гравець». За цей же фільм у Каннах вручили Срібну премію за кращу чоловічу роль. У 2004 р. він отримав Оскар і Золотий глобус за кращу чоловічу роль іншого плану у фільмі «Таємнича річка». Також він відомий за ролями в картинах «Нічого втрачати», «Драбина Якова», «Місія на Марс».

Террі Гілліам — режисер таких фільмів як «Бразилія», «12 мавп», «Король-рибалка»,«Страх і ненависть в Лас-Вегасі», «Країна припливів», «Воображаріум доктора Парнаса». Він номінувався на Оскар за сценарій до фільму «Бразилія» і за режисуру фільму «Король-рибак». Окремо слід сказати про те, що Террі Гілліам — учасник британської комедійної групи «Монті Пайтон». У Карлових Варах він представити свій новий фільм «Людина, яка вбила Дон Кіхота».

Терри Гиллиам и Тим Роббинс — гости Карловарского кинофестиваля

Террі Гілліам. Фото: Vegafi – власна робота, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=11502451

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.