Жителів Чехії закликають не відвідувати податкові інспекції щоб уникнути черг

Податкова інспекція закликає жителів Чехії не стояти в чергах для подання декларації. Нагадаємо, раніше уряд дозволив відстрочити цю процедуру на три місяці без пояснення причин. Офіційний крайній термін подачі (до 1 квітня) при цьому не відкладається, але всім, що подали декларацію до 1 липня, автоматично пробачать штрафи і пені.

Спілкуватися з податковою, а також іншими службами громадянам рекомендовано електронною вигляді. Це допоможе уникнути утворення черг і поширення коронавірусу.

«Платники податків можуть надіслати заповнену податкову декларацію поштою (кинути лист у поштову скриньку) без необхідності відвідувати компетентний орган чи поштове відділення. Якщо на конверті вказаний контактний номер мобільного телефону, податкова відправить SMS-повідомлення з підтвердженням, що вона отримала відправлення», — заявили в інспекції.

У Празі більшість людей сьогодні приходять в податкові, щоб отримати повернення переплати з прибуткового податку. Інспекція запевняє, що робити це в терміновому порядку не обов’язково: стандартний 30-денний період для повернення переплати почнеться в день подачі декларації. Головне встигнути подати її до зазначеного відкладеного терміну.

В умовах надзвичайного стану податкові інспекції в Чехії відкриті лише по понеділках і середах з 8 до 11 годин.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh