Українці в Чехії

Жителів Чехії закликають не відвідувати податкові інспекції щоб уникнути черг

Податкова інспекція закликає жителів Чехії не стояти в чергах для подання декларації. Нагадаємо, раніше уряд дозволив відстрочити цю процедуру на три місяці без пояснення причин. Офіційний крайній термін подачі (до 1 квітня) при цьому не відкладається, але всім, що подали декларацію до 1 липня, автоматично пробачать штрафи і пені.

Спілкуватися з податковою, а також іншими службами громадянам рекомендовано електронною вигляді. Це допоможе уникнути утворення черг і поширення коронавірусу.

«Платники податків можуть надіслати заповнену податкову декларацію поштою (кинути лист у поштову скриньку) без необхідності відвідувати компетентний орган чи поштове відділення. Якщо на конверті вказаний контактний номер мобільного телефону, податкова відправить SMS-повідомлення з підтвердженням, що вона отримала відправлення», — заявили в інспекції.

У Празі більшість людей сьогодні приходять в податкові, щоб отримати повернення переплати з прибуткового податку. Інспекція запевняє, що робити це в терміновому порядку не обов’язково: стандартний 30-денний період для повернення переплати почнеться в день подачі декларації. Головне встигнути подати її до зазначеного відкладеного терміну.

В умовах надзвичайного стану податкові інспекції в Чехії відкриті лише по понеділках і середах з 8 до 11 годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України