Авторські статті

Портников: якщо б росіяни не шантажували Кучму Договором про Чорноморський флот, у нас не було б окупаційного флоту в Криму

Якщо б росіяни не шантажували екс-президента Леоніда Кучму Договором про Чорноморський флот РФ і не змушували українську сторону цей Договір взяти, у нас не було б окупаційного флоту в Криму. Якщо б росіяни не підтримували так яро Віктора Януковича в 2004 році і Путін не приїжджав в Україну за нього агітувати, створюючи у всіх тверде переконання, що це агент Москви, у нас могло б не бути першого Майдану, тому що люди були перелякані тім, що вони втратять українську незалежність. Як передає Голос українською, про це в інтерв’ю одному зі ЗМІ розповів журналіст і політолог Віталій Портніков.

Він продовжує, якщо б Пут ін не напавши на Крим і Донбас в Україні в 2014-му році було б створено уряд національної єдності і те, що почало відбуватися в 2019-му році, почалося б у 2014-м. Віталій Портников відзначає, це яскраві приклади того, як українці реагували на російські дії.

За словами політолога, Україна сама не пропонує нічого світової історії і ніколи не була суб’єктом. Потрібно бути реалістами, майбутнє України залежить не тільки від волі її народу, тім більше, що цей народ проявляти свою волю не збирається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України