Портников: якщо б росіяни не шантажували Кучму Договором про Чорноморський флот, у нас не було б окупаційного флоту в Криму

Якщо б росіяни не шантажували екс-президента Леоніда Кучму Договором про Чорноморський флот РФ і не змушували українську сторону цей Договір взяти, у нас не було б окупаційного флоту в Криму. Якщо б росіяни не підтримували так яро Віктора Януковича в 2004 році і Путін не приїжджав в Україну за нього агітувати, створюючи у всіх тверде переконання, що це агент Москви, у нас могло б не бути першого Майдану, тому що люди були перелякані тім, що вони втратять українську незалежність. Як передає Голос українською, про це в інтерв’ю одному зі ЗМІ розповів журналіст і політолог Віталій Портніков.

Він продовжує, якщо б Пут ін не напавши на Крим і Донбас в Україні в 2014-му році було б створено уряд національної єдності і те, що почало відбуватися в 2019-му році, почалося б у 2014-м. Віталій Портников відзначає, це яскраві приклади того, як українці реагували на російські дії.

За словами політолога, Україна сама не пропонує нічого світової історії і ніколи не була суб’єктом. Потрібно бути реалістами, майбутнє України залежить не тільки від волі її народу, тім більше, що цей народ проявляти свою волю не збирається.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh