Життя

Жінка не повинна працювати заради грошей

Жінка закінчується там, де починаються гроші.

У Ведах немає такого твердження, що жінка повинна сидіти вдома. Жінка не повинна заробляти гроші. Це факт. Вона не повинна ходити на роботу за грошима. Це повинен робити чоловік.

Жінка може займатися активною соціальною діяльністю. Дуже яскравий приклад – Драупаді, яка була царицею, імператрицею. Її чоловік Махарадж Юдхиштхира – цар, що не знав, скільки в його царстві золота, коней. Зате Драупаді знала всіх коней, всіх слонів. Вона була міністром транспорту, вона знала все про дороги. Вона була міністром сільського господарства, вона знала де, скільки врожаю збирається. Вона була міністром охорони здоров’я. Вона була ведичною дружиною і це – понад приклад.

Вона була зайнята господарством усієї країни, тому що вона бачила це господарство, як свою сім’ю. Вона була матір’ю країни, і її сім’я була просто більше, ніж у звичайної жінки. Вона цим займалася, і це не було ганебно. Тому, що це відповідало її природі.

Жінка повинна діяти, згідно своїй природі. Тому якщо їй хочеться займатися чимось активно, вона може це робити, але не заради грошей. Тому що, коли включається фаза грошей, її творчий початок припиняється. Жінка закінчується там, де починаються гроші. У цей момент у неї починається торгівля і творчість закривається. Жінка не може народжувати дитину за гроші. Тому що мати безкорислива.

Це жіночий принцип – безкорисливість, чиста любов. І все, що вона робить, вона повинна робити, як мати. Гроші приносить чоловік. Жінка може заробляти гроші, але вона мотивована не ними.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.