Життя

7 причин бути егоїстичніше у 2017 році

Нас часто в цьому світі називають «егоїстами», коли хочемо кращого для себе і для свого життя. А можна, хіба, стати краще, не думаючи про себе?

7 причин быть эгоистичнее в 2017 году

Нас часто в цьому світі називають «егоїстами», коли хочемо кращого для себе і для свого життя. А можна, хіба, стати краще, не думаючи про себе? Налаштовуючись на вищу Я і слухаючи ” внутрішній голос, тонко говорити про хаос у світі, ми вчимося служити і собі, і іншим. Таким чином, егоїзм все ж іноді життєво важливий для нашого існування.

Якщо ми не поставимо собі і свої інтереси на чільне місце і не зрозуміємо, що нам потрібно для щастя, ми ніколи не зможемо піднятися вище меж, поставлених перед нами. Так, відвертий егоїзм, коли дбають про собі, незалежно від впливу на інших, руйнує. Однак, якщо ви вступаєте з позиції любові і співчуття, то дійсно принесете користь світу.

Пояснимо нижче, чому необхідно речі трохи більш егоїстичною, і як це може принести користь вам і навколишнього світу.

Ось 7 причин бути егоїстичніше в 2017 році:

1.ВИ СТВОРИТЕ СЕБЕ ЗАНОВО.

Відносини з самим собою — першочергові. Однак саме ними ми нехтуємо частіше інших. Так багато ненависті, насильства, пригноблення і руйнування в сучасному світі пояснюється тим, що часто забувають життєво важливу частину інформації: якщо ви не любите і не знаєте собі, що ви не можете любити і знати інших. Якщо вам не потрібен час, щоб залікувати свої внутрішні рані і розкрити свою магію, тоді ви не впізнаєте цю красу і в інших.

Як тільки ви поставите себе на перше місце, забудьте ненадовго про всіх «треба» світу і просто дотримуйтесь власним потоком свідомості, почніть процес самолюбства. Ніщо у світі не має значення більше, ніж ви, тому нехай 2017 рік створить оновлену версію вашої індивідуальності. Ніхто не говорити, що це легко і просто, але отримана свобода і цілісність пізнання саме себе і відмова від негативних моделей мислення, принесуть 100% бенефіс.

2.ВИ ПІЗНАЄТЕ ЛЮБОВ.

У 2017 році зосередьтеся на любові до себе і іншим самозабутньо, забуваючи і витісняючи будь-яке інше почуття. Занадто багато любові не буває і ніколи не зашкодить. Не бійтеся копнути глибоко і очиститися, відкривши своє серце всім можливостям світу.

Занадто легко слідувати звичайним шаблонів мислення і згубним звичкам, але для того, щоб змінитися, вам потрібно почати з маленьких кроків. Робіть лише одну справу в день, навіть якщо це позиці всього п’ять хвилин вашого часу. Виконання приємних речей і допомагають поліпшити самопочуття, почне для вас весь процес любові і співчуття. Приймаючи і пізнаючи себе, ви побачите позитивні зміни і в інших відносинах.

3.ВИ ПЕРЕГЛЯНЕТЕ СТАРІ ПРИНЦИПИ.

Ми говорили про ті, що ви можете отримати в процесі самолюбства, але як щодо того, що ви можете залишити? Загляньте в темні куточки душі і почніть зцілювати саме їх, довго болять, глибоко заховані емоції. Світ відкриється в абсолютно новому світлі. Ми прийшли у цей світ тільки як любов і світло, але десь по дорозі щось пішло не так. Біль взяла верх, і ми заплуталися в порочному колі рахунків, роботи, неправильних відносин і т. д.

Просто не приймайте нічого, що не приносити щастя, процвітання і кохання, і ви побачите, що негатив покидає ваше життя.

4.ВИ ПОЛІПШИТЕ ЗДОРОВ’Я.

Ніхто в цьому житті не може приймати рішення за вас. Ніхто не може сказати вам, як харчуватися, займатися фізичними вправами, медитувати, жити розмірено, дихати, а не нервувати через дрібниці. Тим не менше, всі ці речі в значній мірі принесуть користь вашому здоров’ю, і як тільки у главу кута стані самолюбство і турбота, ви САМІ захочете найкраще для свого розуму, тіла і душі. Ви більше не захочете запихати в своє тіло руйнують вас продукти, напої та інші речовини. Ви не захочете жертвувати сном заради випивки на вечірках або виснажливих посиденьок пізно ввечері. Ви почнете прислухатися до того, що хоче ваше тіло, і потребує душа. Ви навчитеся чути інтуїтивний голос, який напевно знає, що принесе найбільше користі.

5.ВИ ПОЧНЕТЕ РЕАЛІЗОВУВАТИ СВОЇ МРІЇ.

Ще в школі ми думали про те, як будемо заробляти гроші, де будемо працювати, вчитися далі і т. д. Десь по життєвому шляху реальність заштовхує мрії глибоко в душу і обіцяємо собі, що ми будемо… знову… коли-небудь… Нехай наступний рік стане цім «коли-небудь». Дістаньте свої мрії. Перш, ніж світ нав’язав вам, ким бути, згадайте, ким хотіли стати. Не слухайте світ — слухайте себе. Єдина людина в світі, яка може здійснити ваші мрії, це ви, так що годі чекати схвалення або затвердження. У вас є абсолютна сила перетворити мрії в реальність, і єдине, що зупиняє вас, — це межі, які ви самі встановили. У 2017 році зітріть ці обмеження. Повірте в себе, і твердо заявіть тим гидким тарганам у вашій голові, що саме ви керуєте шоу, а не вони.

6.ВИ ТЕПЕР САМІ КЕРУЄТЕ ЖИТТЯМ.

Ніхто з нас не досконалий. У всіх є спокуси, вади і погані звички. Ми легко заповнюємо порожнечу свого життя наркотиками, алкоголем, шкідливими продуктами, поганими відносинами і т. д. Іноді ми лягаємо занадто пізно, занадто мало спимо, працюємо занадто багато і не залишаємо достатньо часу для себе. Всі ці погані звички закріплюються через біль, стрес, самотность та інших негативних почуттів. Однак саме погані звички з часом просто знищують нас і саботують реальні шанси на справжнє щастя. Необхідно зрозуміти їх причину. Як тільки ви зможете це зробити, і замініть свої звички творчими діями, ви досягнете абсолютно нового рівня свободи. У 2017 році візьміть на себе зобов’язання і почніть процес заміни шкідливих звичок корисними. Не картайте себе, якщо не з першого разу вийде. Ми всі люди, пам”ятайте теорію дрібних кроків і ставте розумні цілі.

7.ВАШЕ ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ПОКРАЩИТЬСЯ

Психічне здоров’я — найбільш обговорювана тема в наші дні. Всі ми переживаємо важкі часи і психіка страждає. У деяких з нас є серйозні розлади, ще більше ускладнюють життя. Однак, зважившись дотримуватися здорового егоїзму, ви МОЖЕТЕ і побачите зміни. Природно, потрібно терпіння та рішучість, але просто почніть позитивні спілкування з самим собою, активізуйте практики, сприяє психічному здоров’ю: медитація і йога, вони дуже корисні для багатьох типів захворювань і розладів, але не соромтеся звернутися за допомогою, якщо самі зайшли в глухій кут. Якщо ми падаємо, то потребуємо допомоги, і це не соромно.

Отже, наше спільне рішення в 2017 році – негайно почати жити своєю мрією, любити себе, робити те, що приносить щастя. Розпаліть вогонь у душі своїй і не дозволяйте нікому гасити його, особливо, якщо це ви самі.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України