Авторські статтіЗдоров'я

Пийте менше рідин а більше чистої води і організм буде мати можливість відновитися

Це схоже на справжнє диво! Застосовуючи систему Івана Неумивакіна, ми можемо стати здоровими, як космонавти, незважаючи на забруднення довкілля та інші негативні фактори. Що цікаво, для цього не потрібні якісь величезні кошти на ліки. Ми взагалі відмовимося від них тим самим собі тільки допоможемо.

З неба на землю

Ми побували в гостях у Івана Павловича Неумивакіна, щоб привітати його з 65-річчям наукової і творчої діяльності. Наступного року йому виповниться 85 років.

Починав він молодшим науковим співробітником і дійшов до начальника відділу розробки системи надання медичної допомоги космонавтам при польотах різної тривалості.

Як керівнику програми оздоровлення радянських космонавтів докторові медичних наук, професорові, лауреатові Державної премії СРСР Івану Павловичу Неумивакіну було дозволено залучати до роботи кращих лікарів та науковців країни.

Він взяв від них всю міць вітчизняної медицини і збагатив її своїми винаходами.

Була створена унікальна система оздоровлення, завдяки якій вісь вже понад півстоліття наші космонавти нічим не хворіють.

– Тому спочатку я повинен був визначити, де знаходиться грань між здоров’я ям і хворобою, чому людина починає хворіти?

Друга. Чи можна щось використовувати в космосі з арсеналу засобів офіційної медицини? Виявилося, що нічого!

У моїй докторській дисертації є сорок авторських свідоцтв на винаходи. Вони і сьогодні є пріоритетними.

Після відходу з космонавтики я намагався впровадити в систему охорони здоров’я, все, що напрацював для космосу. Але наштовхнувся на шалений опір. Виявляється, що своїми розробками «підриваю авторитет вітчизняної науки». Адже я знайшов причину, чому людина хворіє.

Універсальна причина хвороб?

– У чому ж ви розходитеся з офіційною медициною?

– Вона рекомендує: перше, друге, третє. Але ми ж з вами представляємо енергосистему, живу машину. Всередині у нас «конвеєр», а рот – це «дробильна система». Ми повинні не ковтати їжу, а ретельно розжовувати, практично «пити». У цей час  «комп’ютер» – головний мозок – бачить: хліб, каша, шматочок м яса. І дає вказівки шлунку. Для м яса потрібна більш концентрована соляна кислота, а для хліба – трохи менше, для каші – теж.

Але ви проковтнули їжу, не прожувавши. Вона тільки зверху, трохи обволікається соляною кислотою, яка не може проникнути всередину шматка.

Але найстрашніше, що в цей час соляна кислота, яка виділилася в достатній кількості для переробки того ж шматка м яса, розчиняється водою, яку в кінці застілля вживається як «третє». Ви концентрацію кислоти зменшуєте, в результаті їжа не може перетравлюватися. І все, що ви з’їли, перетворюється в «шлаки» – неперероблені продукти обміну речовин.

Ми їмо в чотири-п’ять разів більше, ніж потрібно для збереження здоров’я. Решта «зайва» їжа – це робота для лікарів, качан вашого захворювання. Не сьогодні, так завтра, але він точно буде.

– Ви пропонуєте менше пити рідин?

– Це дивлячись яких. Справа в тому, що вода в клітку проходить тільки «чиста». Саме цієї води вам потрібно випити два літри. Мінеральні води, тим більше газовані напої – небезпечні продукти; клітина повинна їх прочистити. Кава і чай дають короткочасний сплеск енергії. Ці і подібні напої перероблятися не можуть.

Брудна вода заходить у клітку, і замість отримання енергії, остання повинна витрачати на очищення рідини. «Бруд» викидається, а води не вистачає – і енергії мало.

Думаю, тепер зрозуміло, чому клітина «зашлаковується». І не має значення, у що виливається прийом «нечистої» рідини: атеросклероз, гіпертонію, аритмію… Так у що завгодно!

Головна причина величезної більшості захворювань очевидна.

Одужують «безнадійні»

– В тому числі від раку та Сніду?

– Думаю, що таких захворювань немає.

– Як немає?!

Є стани, пов’язані з зашлакованістю організму. У ньому клітини починають жити фактично в гнильної, безкисневому середовищі. Тому мутують, стають онкомаркерами. Взагалі-то ракові клітини є в будь-якому організмі, однак у здорової людини вони придушуються імунітетом. А коли індивід послаблюється, ці клітини починають бурхливо розмножуватися. В принципі вони нам потрібні для того, щоб організм знав: добро і зло завжди поруч. Але добро не повинно давати злу поширюватися. А якщо ви самі пригнічуєте добро – за рахунок стресів, неправильного харчування, провокування гіподинамії і так далі? Ласкаво йде, а його місце займає зло.

Ми витворили оздоровчий центр, в якому за три тижні, без ліків і клізм, очищаємо внутрішнє середовище організму. І у людини зникає, наприклад, гіпертонія – та, яку не може прибрати кардіологічний центр. Ну, не може! А ми просто прибираємо з організму «бруд».

– Яким чином?

– За рахунок напівголодного існування. Спеціальні фіточаї для очищення крові, печінки, нирок, підшлункової залози. Спеціальна система, яка дозволяє два дні поголодувати і два дні пити ці чаї.

– У ваших центрах успішно лікують розсіяний склероз, паркінсонізм та інші захворювання, які прийнято вважати невиліковними…

– Через три-шість місяців хворі, які були лежачими, вже ходять в магазин, на ринок, самі себе обслуговують. А секрет простий: вони наситили свої клітини водою, якої раніше їм катастрофічно не вистачало.

Лікарі абсолютно не звертають уваги на те, що вода – це найкращий електроліт, це енергія. Без неї не можуть працювати мітохондрії – свого роду гідроелектростанції, що забезпечують клітину енергією. І перший орган, який страждає через відсутність води – це головний мозок. Звідси – дратівливість, головний біль, мігрень, швидка стомлюваність, погана успішність.

Сьогодні я офіційно заявляю: з моєї точки зору, діагнозу немає. Рак і СНІД – це стани; слідства, а не причина.

Якщо людина буде впевнена, що рак – це тимчасовий стан, то зможе позбутися від нього. Для цього треба перш за все подивитися, що поганого в житті він зробив, покаятися в гріхах, попросити вибачення у людей, яких скривдив. А потім треба налаштувати свою свідомість на одужання. Саме цей настрій і перемагає будь-які шкідливі фактори.

– Люди дивуються, коли ви говорите їм, що серця… немає в грудях.

– Серце – це мотор з перекачування рідини, воно в основному знаходиться нижче пупка…

– Як це?

– Доросла людина має зріст 150-180 сантиметрів. Рідина під впливом тяжкості падає вниз, але її треба підняти знизу вгору. А роблять це м’язи, в яких знаходяться судини. Це спеціальні насоси, які своїми скороченнями проштовхують кров вгору. І якщо власник свого тіла не займається ним: не займається спортом, не тренує м’язи тулуба і ніг, то у нього виникають атеросклероз, варикоз, трофічні розлади.

На тлі «бруду», який знаходиться в організмі, кров загусає. І серцю потрібно докладати більше зусиль для проштовхування цієї крові. Спочатку виникає гіпертрофія лівого шлуночка, потім починаються різного роду аритмії, а потім відбувається інфаркт або інсульт. У серця не вистачає сили працювати замість п’ятсот п’ятдесят з гаком м язів, які повинні качати кров.

Отже, серце повинно працювати при гарній крові, не згущеній, а рідкій, наповненою водою. Але як досягти цього, людей майже ніхто не вчить.

Мало хто знає, що воду треба пити за 10-15 хвилин до їжі – одину-дві склянки. Вона вільно проходить по малій кривизні шлунка і збирається в районі дванадцятипалої кишки, – там, де скупчується луг. В результаті вода не окислюється шлунком, а злужується.

– Традиційні компот, кава або чай пити наостанок не можна?

– Ні в якому разі! Можна тільки прополоскати рот після їжі. І півтора-дві години після вживання м яса не їсти і не пити нічого: потрібно, щоб шлунковий сік переробив, «роз’їв» це м’ясо. Тому що дещо в ньому людині потрібно, адже таживе «в періодичній системі Менделєєва» і має поповнювати свій організм усіма елементами.

А якщо натщесерце, коли порожній шлунок, хочете їсти – треба пити воду. Попили – півгодини не хочеться їсти. Потім ще попили. І коли вже буде смоктати під ложечкою» – поїжте.

У нас же, як дванадцять годин, так всі йдуть на обід в їдальню. Але не треба їсти, коли не хочеться! Треба дати організму відпочити. Адже у нього їжа, яку він вранці поїв, не перероблена! Якщо ще зверху навалити, вона буде гнити. Звідси – всі негативні наслідки.

Отже, пийте воду натщесерце. Вода – це їжа, адже ми на три чверті фактично складаємося з води. За добу треба випити натщесерце 1,5–2 літра чистої води. Все інше не працює на здоров’я.

Подивіться на деяких людей після 60-70 років. Коли вони починають пити близько двох літрів на добу чистої води, зморшки розгладжуються, кишечник починає нормально працювати.

У воді клітина купається – це основа її життя. Тому пити треба багато і тільки натщесерце, і тільки чистої води.

– А де ж її взяти?

– Чиста вода – не та, яку продають. В пляшках вода кисла, вона має РН 6,5–7. А як зробити дійсно чисту воду?

В багатьох містах вода у водогоні нормальна. Увечері ви наливаєте її з крану у каструлю або бутелі, вона відстоюється, хлор виходить. Вранці там облог обов’язково буде, хоча в очі його не видно.

Ви обережно зливаєте верхню воду, приблизно дві третини всього обсягу, але не кип’ятіть її, як зазвичай, а доводьте до дрібних бульбашок. Це так званий «холодний окріп», який зберігає свою структуру протягом доби.

Така вода потрібна клітці. Вона вже не витрачає енергію на її очищення. Це воістину жива вода, яка повертає людині здоров’я.

Ритми життя

– Розкажіть, будь ласка, в який час треба їсти їжу, щоб стати здоровим?

– Справа в тому, що якщо ви їсте після семи годин вечора, то ніколи не будете здоровою людиною. Інсулін, що виділяється підшлунковою залозою в 19 годин, протягом двох годин переробляє їжу. Якщо ви щось солодке з’їли, то інсулін не дозволить піднятися рівня цукру вище норми.

А з 9 годин вечора підшлункова залоза повинна спати разом з шлунком – до цього часу їм треба бути вільними від їжі. Тоді вони передають естафету шишкоподібної залозі, яка виробляє мелатонін – гормон росту, він виділяється в 11 годин.

Премудрість Творіння

– Здавалося б, яке відношення має вищесказане до релігії? Але вона і наука сьогодні приходять до спільних висновків. Вища початок лежить в основі Всесвіту, всіх відбуваються в ній явищ. Воно є основним і в діяльності людини, принаймні, повинно бути таким. Але ми спотворили вищі закони, зосередилися на матеріальному, забуваючи про духовне. А якщо немає Бога в душі, тоді, виходить, можна брати від життя все, що тільки можливо, нічого не віддаючи натомість. Ось чому і виникла та вакханалія, яку ми зараз спостерігаємо в навколишньому нас життя.

– Що треба робити, щоб змінити навколишній світ, що холодний до наших почуттів?

– Ви ставите мені питання дитяче, але в ньому прихований глибокий сенс. Відповідь на нього було відоме ще тисячі років тому: не роби іншому того, чого не хочеш, щоб робили тобі. Знай: ти є частинкою всього, що навколо тебе. Одне залежить від іншого. Ти зробив зло ближньому – значить, зробив погано в першу чергу самому собі. Знищуючи своїми думками і вчинками оточуючих, ти руйнуєш себе, свою духовну і моральну основу. А пошкодження душі неминуче веде і до хвороб тіла, передчасної смерті. Уникнути їх можна тільки одним способом – перестати шкодити оточуючим, почати творити добро, зробити головним в життя духовне, а не матеріальне, тобто жити за заповідями, які дає релігія.

Система, яку заблокували

– Іван Павлович, ваша методика лікування ультрафіолетом дозволяє людям позбутися від хімічних препаратів, ефективно лікувати тварин і рослини, отримувати екологічно чисті молоко і м’ясо, овочі і фрукти, інші продукти. Але чому ця рятівна система після настільки успішних випробувань ніде не застосовується?! Зайвий раз підтверджується євангельська істина: немає пророка у своїй вітчизні…

– На жаль, це так. Я десятки років працював в космонавтиці і не міг займатися охороною здоров’я. До того ж сподівався, що мої медичні розробки запровадять розсудливі люди. І дійсно, після проведення всіх випробувань було отримано дозвіл Моз СРСР на їх впровадження в систему охорони здоров’я. Але незабаром розпався Радянський Союз. А Моз РФ зажадав проведення тих же самих випробувань, але вже під егідою Російської Федерації, тому що результати, отримані в радянських установах, для нього, бачте, недійсні. Це ж нонсенс!

Але я вже пішов на пенсію, і на повторні випробування у мене не було ні сил, ні коштів. А допомагати мені ніхто не хотів. Тоді я зрозумів, що підриваю існуючі методи і засоби лікування людей, тварин, рослин, ґрунту, які насправді калічать їх, – але зате годують виробників ліків, мінеральних добрив, гербіцидів та іншої хімії.

– Що ж ви пропонуєте для медицини, Іван Павлович?

– Широко впровадити мою систему оздоровлення. Її заблокували у великих містах, де розвинене медичне обслуговування. Але воно дуже слабке в глибинці, і там можна спробувати впровадити цю систему. Не треба ніяких томографів, ніякого складного обладнання – потрібні звичайні методики, які використовують лікарі, звільняють людей від лікарської залежності.

Відродження починається від землі, знання природи, любові до всього живого, бажання зберегти його для нащадків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.