Авторські статтіВійна РФ проти України

Життя після ампутації не закінчується – історія нескореного добровольця АТО

24 серпня 2017-го вранці на своєму скутері Анатолій Фатєєв приїхав з Броварів на парад у Києві. Там і зроблено це фото.

Коли почалася війна 50-річний будівельник вирішив піти на фронт добровольцем. Не одразу йому вдалося потрапити на фронт, адже його вже зняли з військового обліку. Але він домігся свого, і став командиром саперного взводу 20-го мотопіхотного батальйону 93-ї бригади. А в червні 2015-го підірвався на міні під Марьїнкою.

І ось три дні тому, 24 серпня Анатолій приїхав на парад, потім взяв участь у “Ході нескорених” на своєму скутері. А потім поїхав на Поділ і взяв участь у презентації документального фільму “Добровольці” студії “Вавилон 13″, перегляд проходив одночасно в Києві та литовському Вільнюсі, Анатолій спілкувався з литовцями, розповідав про мотивації українських добровольців. Ми з ним там на перегляді і познайомилися.

Анатолій не втрачає впевненості і бадьорості, стійко і з посмішкою переносити життєві труднощі. “Якщо я піду з цього життя, значить, сепари перемогли? Цього не буде”. Анатолій не раз приїжджав в київський госпіталь щоб морально підтримати молодих чоловіків з ампутованими кінцівками.Подивіться абсолютно приголомшливий сюжет, який зняв Дмитро Джулай

Юрій Бутусов:

Більше, ніж фото: ветеран йде на парад і “Ході нескорених” у День незалежності України

Радіо свобода

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України