Авторські статті

На Уралі горів головний танковий завод Росії

У Нижньому Тагілі рятувальники гасять важливе оборонне підприємство Росії — Уралвагонзавод. Пожежі присвоєно підвищений номер. 27 серпня приблизно о 21.30 місцевого годині на заводі спрацювала сигналізація. Прибувши на місце, пожежники виявили загоряння в лакофарбовому цеху № 310.

«Пожежі присвоєно підвищений номер, співробітники МНС тільки приступили до робіт, — заявило „URA.RU“ джерело в правоохоронних службах міста. — На місці працюють дев’ять одиниць техніки. Інформації про потерпілих немає».

Оперативно отримати коментар у прес-службі ГУ МНС по Свердловській області агентству не вдалося. Між тим на офіційному сайті сказано: «Пожежно-рятувальні підрозділи вживають заходів щодо ліквідації пожежі на одному з промислових підприємств Нижнього Тагілу. На місці розгорнутий штаб пожежогасіння. Сил і засобів достатньо».

Нижньотагільський «Уралвагонзавод» — найбільша російська корпорація, яка займається розробкою та виробництвом військової техніки і залізничних вагонів. На підприємстві були випущені всі танки, починаючи від Т-34.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України