Авторські статті

Європа готова надати всецілу підтримку Україні. Усе залежить від того, чи готовий Янукович до прийняття відповідних рішень

Увечері 11 лютого голова Політради ВО “Батьківщина” та фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк разом із партнерами по опозиції зустрівся з Єврокомісаром із питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

По завершенні зустрічі Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам нагадав, що вчора міністри країн-членів ЄС «прийняли рішення надати всецілу підтримку Україні»: «Така підтримка складається з політичного та економічного пакету».

Стосовно політичного пакету, Арсеній Яценюк наголосив, що на порядку денному нова Конституція, новій уряд та нова програма дій.

Економічний пакет, за його словами, – це «програма фінансової стабілізації від міжнародних фінансових інститутів, щоб не дати Україні збанкрутувати».

«Європейці – разом із нами, і все залежіть від того, чи Янукович усвідомлює, де ми зараз знаходимося і які наслідки неприйняття ним відповідних рішень», – підкреслив голова Політради «Батьківщини».

«Ми щойно завершили обговорення з нашими європейськими партнерами щодо того, якою ми бачимо нову українську Конституцію, новий склад Кабміну, нову програму дій для країни і нову економічну програму», – підкреслив він.

«Ми хочемо почути від Януковича – чи він готовий до цього», – додав Арсеній Яценюк.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України