Націоналісти відзначили 120-річчя громадської організації “Сокіл”

11 лютого 2014 року у внутрішньому дворі Київської міської ради відбулося відзначення 120-річчя громадської організації “Сокіл”. Для святкування річниці організації, яка з дня свого створення гуртувала навколо себе молодь під прапором української ідеї, пройшла тернистий шлях разом зі своїм народом, виховуючи в українцях єдність, народну силу й почуття чести, вишикувалися 3 сотні воїнів самооборони Київради. Участь в урочистостях узяв лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, а також народні депутати-націоналісти Андрій Іллєнко та Юрій Сиротюк.

Відкриваючи захід, Олег Тягнибок зазначив: “Рівно 120 років тому у Львові було створено товариство “Сокіл”. Власне, це була реакція української громади на те, що ми не мали власної держави. Будь-який окупант, який ставав на українську землю, ніколи не підтримував українців у їхньому національному, освітньому, патріотичному розвитку. І саме тому була потреба для молодих українців, патріотів вишколювати свою силу волі, вишколювати себе фізично та морально. Це товариство допомогло зібрати докупи багатьох українських патріотів. Багато з тих, хто виховувався в “Соколі”, ставали героїчними борцями за українську незалежність. Те, що ми сьогодні маємо незалежну Україну, є заслугою зокрема таких молодіжних, спортивних, патріотичних організацій, як “Сокіл”.

Також на святкуванні був присутній Архієпископ Стефан. Він прочитав молитву та посвятив воїнів, їхні прапори і щити, які мають боронили нашу державу від усяких внутрішніх і зовнішніх ворогів. Архієпископ попросив Господа благословити всіх тих, хто буде нести освячені знамена і захищати свою землю.

“Сьогодні ми маємо підхопити той прапор революції, боротьби, який підняли більш як століття тому наші з вами предки, які повірили й захотіли незалежної держави. В лавах нашої організації ми гуртуємо весь найголовніший мілітарний та інтелектуальний потенціял української нації. Ми – українські націоналісти, ми – молоді, і від нашої позиції сьогодні залежить майбутнє України”, – звернувся до воїнів голова проводу Молодіжної громадської організації “Сокіл” Руслан Андрійко.

Своєю чергою, член парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони, народний депутат-свободівець Юрій Сиротюк зауважив: “Сьогодні наше головне завдання – тренуватися, готуватися для того, щоби перемогти. Сюди ніхто не приїхав для того, щоби гинути. Від вас залежить доля цієї країни, а від долі цієї країни залежить доля сусідніх народів. Буде вільна Україна – до осені не буде Лукашенка, а за рік не буде Московської імперії. Народи, підкорені “російській імперії”, коли відчують, що можна боротися, повставати і перемагати, – вони повстануть”.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh