Авторські статті

Акція-попередження під головним управлінням МВС м.Києва

Самооборона не залишить без уваги неправомірне затримання активістів. Жалюзі перед дверима управління зачиняються через 15 секунд після появи загонів у полі зору.

Революція Гідности в Україні триває і зміни в суспільстві відбуваються. Як показав час, боротьба українців проти цинізму і беззаконня чинної влади – не одноразова акція. І якщо зараз знизився градус суспільної напруги, то це не означає, що боротьба припинилася чи, що ми можемо поринути у зневіру. Треба найменше розчаровуватися, бо попереду тривалий шлях системної боротьби. На жаль, наше суспільство ще не готове швидко долати політичну кризу, але зміни обов’язково настануть.

Сп’яніла від крови орда, яка вважає себе вищим суддею над українцями, може знову чинити спробу розправи. Тож будьмо готові, що за тиждень нам знову доведеться мобілізовуватися, аби відстояти лінію неокупованої України. Ми повинні здійснювати системну роботу. По всій країні зараз творяться загони самооборони, покликані стати щитом для тих українців, які припинили боятися і перейшли від просто протесту до спротиву.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Благодаря вам, упала экономика, доллар рванул вверх. И вы хотите, чтобы я проспонсировал своё дальнейшее обеднение?

  2. …а потом Булатовы на эти “кошты” ноутбуки за 28 штук покупают..ищите лохов во Львове..

  3. ДА НЕ ДАМ Я НИ КОПЕЙКИ ЭТИМ ДАРМОЕДАМ!!!
    ТАМ И ТАК ЖРАТВЫ – ОТ ПУЗА. ЛОПНУТ,,,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.