Авторські статті

Євромайдан затанцьовують…

Український славень лунає ледь не кожні півгодини. «Майданні діджеї» активно займаються профанацією героїки, протесту, вимог…

Цікаво, які переможні реляції готують солодкоголосі ліберальні обіцяльники після непідписання Угоди про асоціацію? І ще одне питання: де ділися опозиційні політичні сили? Таке враження, що образилися на студентів, які кричали «Без політики!» і розчинилися у небутті. Шановні партійці! «Без політики!» – це замовлення Банкової, плюйте на нього і виходьте на Майдан! Боротися з режимом внутрішньої окупації треба спільно!

 

Такий стан довго тривати не може, тому пробуємо змінити ситуацію: хлопці гуртують та проводять структуризацію націоналістів і патріотів для революційного чину. Назва національного мобілізаційного периметру на Майдані “Правий сектор”. Партійна і організаційна приналежності – не важливі.

Долучайтеся всі, хто за «Різдво без Януковича!» Для того, щоб змінити країну треба ті патріоти, які здатні жертвувати собою! Влада – не дає нам жити, ми – не дамо їй панувати!

Контактні телефони на Майдані:

093 649 48 18
099 040 24 70
067 704 87 23

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Когда дураку делать нефуй-он танцует.Патриот и националист – две большие разницы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.