Авторські статті

Президент Європарламенту висловив захоплення мужністю Юлії Тимошенко і закликав її припинити голодування

В рамках саміту Східного партнерства донька Юлії Тимошенко Євгенія зустрілася з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем.

У зустрічі також взяли участь заступник голови партії “Батьківщина”, голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та співголови місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський.

Під час зустрічі президент Європейського парламенту передав Євгенії Тимошенко лист, адресований лідеру опозиції Юлії Тимошенко.

У листі, зокрема, зазначається: “Європейський парламент глибоко жалкує через те, що Україна в односторонньому порядку вирішила перервати процес підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом”.

“Я знаю, що угода була твоєю ціллю. Я висловлюю щирі захоплення, що ти не припиняла і не припиняєш боротьбу за цю угоду”, – написав у листі до Юлії Тимошенко Мартін Шульц.

Президент Європарламенту наголосив, що місія президентів Кокса-Кваснєвського зробила величезну роботу для того, щоб усунути перешкоди, які знаходяться на шляху до підписання угоди.

У листі Шульца зазначається, що незважаючи на всі зусилля місії, питання політично мотивованого правосуддя залишається невирішеним.

У цьому зв’язку президент Європарламенту наголосив, що він є глибоко відданий меті звільнення Юлії Тимошенко.

“Як президент Європейського парламенту я даю своє слово, що залишуся глибоко відданий меті реалізації цілі місії”, – сказав він.

Мартін Шульц також закликав Юлію Тимошенко припинити голодування, яке вона розпочала на знак солідарності з українцями, які вийшли на Євромайдан.

“Я знову висловлюю свою підтримку і підтримку всього Європейського парламенту щодо майбутнього, яке ти виборюєш для українського народу”, – йдеться у листі до Юлії Тимошенко.

“Будь впевнена, що ми будемо разом з тобою у боротьбі за це”, – додав президент Європарламенту.

Мартін Шульц також висловив захоплення мужністю Юлії Тимошенко, зокрема щодо її позиції, яка міститься у зверненні до лідерів та парламентів Об’єднаної Європи.

Він також поінформував Євгенію Тимошенко, що 5 грудня Конференція президентів Європейського парламенту заслухає звіт місії Кокса-Кваснєвського.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.