Президент Європарламенту висловив захоплення мужністю Юлії Тимошенко і закликав її припинити голодування

В рамках саміту Східного партнерства донька Юлії Тимошенко Євгенія зустрілася з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем.

У зустрічі також взяли участь заступник голови партії “Батьківщина”, голова Комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та співголови місії Європарламенту Пет Кокс і Олександр Кваснєвський.

Під час зустрічі президент Європейського парламенту передав Євгенії Тимошенко лист, адресований лідеру опозиції Юлії Тимошенко.

У листі, зокрема, зазначається: “Європейський парламент глибоко жалкує через те, що Україна в односторонньому порядку вирішила перервати процес підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом”.

“Я знаю, що угода була твоєю ціллю. Я висловлюю щирі захоплення, що ти не припиняла і не припиняєш боротьбу за цю угоду”, – написав у листі до Юлії Тимошенко Мартін Шульц.

Президент Європарламенту наголосив, що місія президентів Кокса-Кваснєвського зробила величезну роботу для того, щоб усунути перешкоди, які знаходяться на шляху до підписання угоди.

У листі Шульца зазначається, що незважаючи на всі зусилля місії, питання політично мотивованого правосуддя залишається невирішеним.

У цьому зв’язку президент Європарламенту наголосив, що він є глибоко відданий меті звільнення Юлії Тимошенко.

“Як президент Європейського парламенту я даю своє слово, що залишуся глибоко відданий меті реалізації цілі місії”, – сказав він.

Мартін Шульц також закликав Юлію Тимошенко припинити голодування, яке вона розпочала на знак солідарності з українцями, які вийшли на Євромайдан.

“Я знову висловлюю свою підтримку і підтримку всього Європейського парламенту щодо майбутнього, яке ти виборюєш для українського народу”, – йдеться у листі до Юлії Тимошенко.

“Будь впевнена, що ми будемо разом з тобою у боротьбі за це”, – додав президент Європарламенту.

Мартін Шульц також висловив захоплення мужністю Юлії Тимошенко, зокрема щодо її позиції, яка міститься у зверненні до лідерів та парламентів Об’єднаної Європи.

Він також поінформував Євгенію Тимошенко, що 5 грудня Конференція президентів Європейського парламенту заслухає звіт місії Кокса-Кваснєвського.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh