Єпископи Вірджинії: смертна кара не зцілить розбитий світ

Нещодавно у американському штаті Вірджинія було здійснено смертну кару над чоловіком, звинуваченим у вбивстві сім’ї з чотирьох осіб. 39-річному Рікі Ґрею зробили смертоносну ін’єкцію. Як інформує Catholic News Agency, з цієї нагоди двоє американських єпископів видали спільну заяву.

«Наш Творець, котрий створив нас з любові і для любові, є володарем усього життя», – йдеться у заяві єпископів Френсіса ДіЛоренцо з Річмонда та Майкла Ф. Бербіджа з Арлінґтона.

«Ми, як діти цього люблячого, милосердного Бога, повинні мати глибоку повагу до кожного людського життя, від самого початку і аж до природньої смерті», – наголошують єпископи, додаючи, що смертну кару слід укинути, оскільки штат здатен захищати себе і іншими способами.

«Наш розбитий світ взиває до справедливості, а не до додаткового насильства чи помсти, якими є смертна кара», – зазначають єпископи.

Напередодні виконання смертної кари вбивця Ґрей видав публічне вибачення за скоєне. «Каюсь – це не достатньо глибоке слово, щоб передати те, що я відчуваю. Знаю, що мої слова не можуть нічого повернути, але я постійно відчуваю себе жахливо за те, що зробив. Я вкрав у них радість», – йдеться в аудіо-зверненні вбивці, котрий за вбивство батьків отримав довічне ув’язнення, а за вбивство їх двох дочок отримав смертну кару.

У своїй заяві єпископи також додають: «Ми знову висловлюємо глибокий сум і підносимо молитви за усіх жертв насильства, життя котрих було забрано в брутальний спосіб, а також усім, хто їх любив і продовжує терпіти жаль. Ми молимось за переміну сердець і духа покаяння та навернення для виконавців цього насильства, і просимо Бога дати усім нам ласку працювати заради миру і поваги до усього людського життя у наших спільнотах і в нашому суспільстві».

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh