Духовне

Єпископи Вірджинії: смертна кара не зцілить розбитий світ

Нещодавно у американському штаті Вірджинія було здійснено смертну кару над чоловіком, звинуваченим у вбивстві сім’ї з чотирьох осіб. 39-річному Рікі Ґрею зробили смертоносну ін’єкцію. Як інформує Catholic News Agency, з цієї нагоди двоє американських єпископів видали спільну заяву.

«Наш Творець, котрий створив нас з любові і для любові, є володарем усього життя», – йдеться у заяві єпископів Френсіса ДіЛоренцо з Річмонда та Майкла Ф. Бербіджа з Арлінґтона.

«Ми, як діти цього люблячого, милосердного Бога, повинні мати глибоку повагу до кожного людського життя, від самого початку і аж до природньої смерті», – наголошують єпископи, додаючи, що смертну кару слід укинути, оскільки штат здатен захищати себе і іншими способами.

«Наш розбитий світ взиває до справедливості, а не до додаткового насильства чи помсти, якими є смертна кара», – зазначають єпископи.

Напередодні виконання смертної кари вбивця Ґрей видав публічне вибачення за скоєне. «Каюсь – це не достатньо глибоке слово, щоб передати те, що я відчуваю. Знаю, що мої слова не можуть нічого повернути, але я постійно відчуваю себе жахливо за те, що зробив. Я вкрав у них радість», – йдеться в аудіо-зверненні вбивці, котрий за вбивство батьків отримав довічне ув’язнення, а за вбивство їх двох дочок отримав смертну кару.

У своїй заяві єпископи також додають: «Ми знову висловлюємо глибокий сум і підносимо молитви за усіх жертв насильства, життя котрих було забрано в брутальний спосіб, а також усім, хто їх любив і продовжує терпіти жаль. Ми молимось за переміну сердець і духа покаяння та навернення для виконавців цього насильства, і просимо Бога дати усім нам ласку працювати заради миру і поваги до усього людського життя у наших спільнотах і в нашому суспільстві».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України