УГКЦ в Австралії обговорить підхід до сучасної молодіжної культури

У травні цього року духовенство Єпархії збереться на семінар у Уорбуртоні де поговорить про церкву та сучасну молодь.

 

Під час останньої конференції духовенства у грудні 2016 року ми приділили багато часу дискусії про служіння молоді. Учасники наголосили, що святі отці, диякони та сестри мають бути краще обізнані з феноменами сучасної молодіжної культури.

Ми усі чудово знаємо, що це міжкультурне та міжнаціональне явище, яке не є специфічним лише для української церкви. Природньо, що українська молодь, народжена в Австралії і та, що емігрувала сюди, живе в одному культурному середовищі з молоддю цієї країни.

Це середовище впливає на усіх нас і передовсім ми маємо зрозуміти суть сучасної культури та переконатися, що церква розвивається чітко розуміючи дане питання. Нещодавно Ватикан опублікував корисний Підготовчий Документ для майбутнього Синоду Єпископів: Молодь, віра та розпізнавання покликання. Глибоко аналізуючи соціальну сферу в якій живе сучасна молодь, основною рисою сучасного суспільства документ називає нестримний процес змін та трансформацій. Я процитую документ:

У глобальному вимірі, сучасна культура заснована на “науці”, основну роль займають технології та безмежні можливості обіцяні науковцями, поряд з якими “все більше місце займає смуток та самотність, не залишаючи осторонь молодих людей” (Misericordia et misera, 3)

Щоб допомогти краще зрозуміти суть явища, Єпархії пощастило запросити одного з провідних світових експертів в питанні боротьби віри серед віруючих. Професор та дослідник Майкл Мейсон погодився провести для духовенства Єпархії триденний семінар по даній темі. о. Майкл Мейсон є отцем Редемптористом та йому знайома українська громада.

Після семінару відбудеться соборчик на якому заплановано скласти програму душпастирської діяльності враховуючи потреби молоді. Основним питанням дискусії буде: Як Церква може допомогти молоді прийняти покликання радості Євангелія в період невизначеності, нестабільності та невпевненості.

Семінар пройде у конференц-центрі у Уорбуртоні, Вікторія з 14 по 19 травня 2017 року.

Дана тема є надзвичайно актуальною та важливою для нашого майбутнього служіння у Єпархії. Світ змінився і церква має пристосовуватися до того, що нас чекає попереду.

Владика Петро Стасюк

Єпархій Української Греко-Католицької Церкви у

Австралії, Новий Зеландії та Океанії

Джерело: catholicukes.org.au

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh