Авторські статтіЖиття

3 простих кроки, як причарувати чоловіка по-дорослому, без “дурних” ігор

3 простых шага, как привлечь мужчину по-взрослому, без глупых игрЖіночі хитрощі, ігри і маніпуляції ні до чого не приведуть.

Жіночі хитрощі, ігри і маніпуляції ні до чого не приведуть. Всі ми знаємо, що ключ до гарних стосунків – це спілкування, і це важливо з самого першого знайомства.

Ось чому іноді перше побачення, на якому ви виглядали просто шикарно, закінчується тим, що він так і не подзвонив. Не поспішайте звинувачувати чоловіка, може проблема була у вашому спілкуванні? Може те, що ви говорили, не завжди збігалося з тим, що ви відчували?

Є багато причин, чому чоловік не може подзвонити, але одна з найголовніших – коли він не бачить в жінці відкритого співрозмовника. У розмові чоловік зауважує щирість або награність, і це все вирішує.

Наступні три поради допоможуть вам поліпшити свої навички спілкування, щоб більше привабити чоловіка:

Активно приділяйте йому увагу.

Як? Іноді для цього потрібно просто більше використовувати свої вуха, ніж рот. І хороше спілкування – це не завжди означає постійні розмови. Якщо виникає пауза, не поспішайте заповнити її монологом. Подивіться в його очі, знайдіть зв’язок. Слухайте його з цікавістю, покажіть свою небайдужість.

Сидите як леді, а не як мужик.

Те, як ви тримаєте себе, багато говорить про ваші особистості і цінності. Схрестіть ноги, закиньте ногу на ногу, не копіюйте поведінку чоловіка, але і не перегинайте з жіночими штучками, крутячи пальцем волосся або млосно відкриваючи рот. Просто ведіть себе в рамках пристойності, красиво і виховано.

Просто відповідайте на питання.

Не потрібно йти від відповіді, грати в ігри. Коли чоловік задає пряме запитання, він не хоче читати відповідь між рядків, намагатися зрозуміти, що ви мали на увазі, тим більше, коли він і так вас погано знає. У той же час, якщо у вас алергія на лактозу, а він раптом пропонує вам морозиво, не потрібно розповідати йому всі подробиці вашої алергічної реакції, просто тактовно скажіть, що це не ваш улюблений десерт.

Спілкування – це не тільки слова. Це те, як ви показуєте людям себе справжню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України