3 простих кроки, як причарувати чоловіка по-дорослому, без “дурних” ігор

Жіночі хитрощі, ігри і маніпуляції ні до чого не приведуть.

Жіночі хитрощі, ігри і маніпуляції ні до чого не приведуть. Всі ми знаємо, що ключ до гарних стосунків – це спілкування, і це важливо з самого першого знайомства.

Ось чому іноді перше побачення, на якому ви виглядали просто шикарно, закінчується тим, що він так і не подзвонив. Не поспішайте звинувачувати чоловіка, може проблема була у вашому спілкуванні? Може те, що ви говорили, не завжди збігалося з тим, що ви відчували?

Є багато причин, чому чоловік не може подзвонити, але одна з найголовніших – коли він не бачить в жінці відкритого співрозмовника. У розмові чоловік зауважує щирість або награність, і це все вирішує.

Наступні три поради допоможуть вам поліпшити свої навички спілкування, щоб більше привабити чоловіка:

Активно приділяйте йому увагу.

Як? Іноді для цього потрібно просто більше використовувати свої вуха, ніж рот. І хороше спілкування – це не завжди означає постійні розмови. Якщо виникає пауза, не поспішайте заповнити її монологом. Подивіться в його очі, знайдіть зв’язок. Слухайте його з цікавістю, покажіть свою небайдужість.

Сидите як леді, а не як мужик.

Те, як ви тримаєте себе, багато говорить про ваші особистості і цінності. Схрестіть ноги, закиньте ногу на ногу, не копіюйте поведінку чоловіка, але і не перегинайте з жіночими штучками, крутячи пальцем волосся або млосно відкриваючи рот. Просто ведіть себе в рамках пристойності, красиво і виховано.

Просто відповідайте на питання.

Не потрібно йти від відповіді, грати в ігри. Коли чоловік задає пряме запитання, він не хоче читати відповідь між рядків, намагатися зрозуміти, що ви мали на увазі, тим більше, коли він і так вас погано знає. У той же час, якщо у вас алергія на лактозу, а він раптом пропонує вам морозиво, не потрібно розповідати йому всі подробиці вашої алергічної реакції, просто тактовно скажіть, що це не ваш улюблений десерт.

Спілкування – це не тільки слова. Це те, як ви показуєте людям себе справжню.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh