Єпископи Берегу Слонової Кістки попереджають про напруження в суспільстві

Католицькі єпископи Берегу Слонової Кістки попереджають, що «згубний клімат» стоїть на заваді примиренню в цій африканській країні, яка з 2002 по 2011 переживала період політично-військової кризи.

«Відчуття розчарування і опору досі панує в серцях численних наших громадян», – йдеться у листі єпископів на завершення їх пленарної асамблеї.

Єпископи повідомляють, що сутички тривають, а суд над лідерами, які несуть відповідальність за минуле кровопролиття, викликає нове обурення, «замість того, щоб заспокоювати народ». Серед причин неспокою є триваючий досі суд над лідерами старого режиму колишнього президента. «Деяких з наших співвітчизників несправедливо утримують в тюрмах, а інші живуть у вигнанні», – пишуть єпископи. – «Багато молоді, яка мала надії на краще життя і підтримувала певних політиків, стає все більше розчарована і озлоблена», інформує Agenzia Fides.

«Цей згубний клімат, схоже на те, зможе серйозно підірвати усі досягнення та плоди наших зусиль», – зазначають єпископи, просячи керівництво держави «докласти більше зусиль до перерозподілу розвитку, до справедливого суду і сприяти поверненню вигнанців, надаючи їм усім гарантовану безпеку».

На завершення єпископи закликають «усіх членів суспільства до обговорення питань, пов’язаних із безпекою, вартістю життя, безробіттям серед молоді, умовами праці, заробітною платою і ін».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh