Кардинал Нікольс: Бог є джерелом єдності суспільства

Кардинал Вінсент Нікольс з Вестмінстера 23 січня відсвяткував срібний ювілей єпископських свячень. На Літургії з цієї нагоди були присутні єпископи Англії та Уельсу, а також Апостольський Нунцій Архиєписокп Антоніо Менніні.

Під час проповіді кардинал Нікольс говорив про проблеми сучасного суспільства: «Сьогодні так багато людей говорять про потребу будувати більш злагоджене суспільство, в якому ми зможемо ділитись перевагами і тягарями, працювати над подоланням розбіжності думок, об’єднуватись в новому проекті. Нашою місією є говорити знову і знову, що така єдність має лише одне джерело – це наша єдність в Богові, нашому Творцеві».

Цитуючи Папу Бенедикта XVI, він додав: «Є лише одна основна сила примирення: особа Ісуса Христа, Євангеліє котрого не є обмеженням людської свободи, але насправді воно «звільняє наш розум і просвітлює наші спроби жити розумно і добре, як окремі особистості, так і як члени суспільства».

Кардинал Нікольс також зазначив, що ми живемо у «віці черствої зневаги до вартості людського життя» і «віці ідеологій, шлях розвитку яких полягає у приниженні і руйнації інших», інформує сайт єпархії Вестмінстера..

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh