Новини з Австрії

36-річна жінка знайдена мертвою в квартирі у Відні: за підозрою затриманий громадянин Сербії

44-річний чоловік був затриманий. Причина смерті жінки поки не з’ясована.

У середу вранці в поліцію надійшла інформація, що у Відень-Зіммерінг чоловік кликав на допомогу з вікна квартири. Співробітники терміново прибули до місця події. У квартирі вони виявили 36-річну мертву жінку. У загиблої виявилися травми в області шиї. Поліція кваліфікувала смерть жінки як підозра на вбивство. Призначено розтин, чоловік (44 роки) – громадянин Сербії – затриманий як підозрюваний. Його допит триває. За словами представника поліції, причина смерті досі не з’ясована – тільки розтин має надати детальну інформацію.

Розслідування взяло на себе Віденське державне управління кримінальної поліції. У поліції підкреслили, що причина смерті досі не з’ясована.

Довідково: 14 жінок вже були вбиті в Австрії з початку року

Однак справа вже зрозуміла для політичної партії FPÖ, яка тут же заговорила про чергове «жорстоке вбивство жінки» ще до отримання інформації з поліції, яка «імовірно знову пов’язана з імміграцією». Генеральний секретар FPÖ Міхаель Шнедліц звинуватив владу в приховуванні фактів і заявив, що міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер (ÖVP) повинен піти у відставку.

«Ми давно закликаємо до конкретних кроків, таким як реформа кримінального законодавства», – заявив Шнедліц в зв’язку зі справою про передбачуване вбивство в Зіммерінг.

У середу Нехаммер провів разом з міністром у справах жінок Сюзанні Рааб (ÖVP), міністром юстиції Альмой Задіч і міністром охорони здоров’я Вольфгангом Мюкштайном (обидва – “Зелені”) круглий стіл з питань боротьби і запобігання насильству. Сюзанні Рааб заявила про виділення додаткових 24,6 мільйона євро допомоги Агентству по захисту від насильства в якості негайного заходу. Саме агентство щодо захисту від насильства зажадало 228 мільйонів. Гроші будуть використані, серед іншого, для розширення центрів сімейного консультування, розширення системи сімейного правосуддя, роботи зі злочинцями, допомоги в судових процесах і для організацій із захисту від насильства. За словами Нехаммера, перевіряється, чи можна законодавчо вводити заборону на зброю після виселення або заборони на в’їзд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України