ДП «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора ДП «Антонов» Сергій Бичков.

Про це він сказав на нараді присвяченій виконанню проєктів в інтересах оборонного відомства, яка відбулась 27 квітня у Запоріжжі на базі Льотно-випробувального комплексу «Мотор Січ».

Участь у заході взяли заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тарас Коваленко, заступник міністра оборони Олександр Миронюк, керівництво ДП «Антонов», ПАТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес» та інших підприємств і установ.

Про прийняті на нараді рішення, які стосуються літака Ан-70, не повідомляється.

Фото: прес-служба Концерну УкрОборонПром

Військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70 – десантно-транспортний засіб призначений для висадки десанту парашутним або посадковим способом, перевезення військ і матеріальних засобів, а також вирішення спеціальних завдань.

Перший політ Ан-70 здійснив 16 грудня 1994 року. 11 квітня 2014 року завершилися державні випробовування і літак був рекомендований для прийняття на озброєння. 13 січня 2015 року Ан-70 був прийнятий на озброєння Збройних сил України, проте жодного літака українська армія так і не отримала.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh