Новини з Австрії

В середу у Відні відбулася антиізраїльська демонстрація

Напруженість між ізраїльтянами і палестинцями в секторі Газа наростає. Протести проходять і у Відні

В середу вдень сотні людей зібралися на МаріяХільферШтрассе, щоб підтримати палестинців. Під проливним дощем вони скандували такі гасла, як «Аллаху Акбар», «Свобода Палестині», «Ізраїль – вбивця дітей» і розмахували палестинськими прапорами.

На місці були присутні багато співробітників віденської поліції. Також був помічений автомобіль спецпідрозділу WEGA. Поліція супроводжувала демонстрацію до Площі прав людини. Тут і відбувся фінальний мітинг.

Причиною демонстрації в даний час є конфлікт між Ізраїлем і палестинцями. Насильство наростає і вбиває все більше і більше людей. ХАМАС, що класифікується ЄС як терористична організація, на сьогоднішній день випустив більше 1 000 ракет по Ізраїлю. Палестинці вже говорять про майже 50 загиблих, Ізраїль – п’ятеро загиблих.

Оскільки в минулому деякі з організаторів привертали до себе увагу антисемітською агітацією, ізраїльська релігійна громада Israelitische Kultusgemeinde у Відні закликала до обережності. FPÖ зажадала від міністра внутрішніх справ Нехаммера зробити все можливе, щоб «захистити єврейських громадян в Австрії на увазі страхітливих картин сьогоднішніх демонстрацій».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України