В середу у Відні відбулася антиізраїльська демонстрація

Напруженість між ізраїльтянами і палестинцями в секторі Газа наростає. Протести проходять і у Відні

В середу вдень сотні людей зібралися на МаріяХільферШтрассе, щоб підтримати палестинців. Під проливним дощем вони скандували такі гасла, як «Аллаху Акбар», «Свобода Палестині», «Ізраїль – вбивця дітей» і розмахували палестинськими прапорами.

На місці були присутні багато співробітників віденської поліції. Також був помічений автомобіль спецпідрозділу WEGA. Поліція супроводжувала демонстрацію до Площі прав людини. Тут і відбувся фінальний мітинг.

Причиною демонстрації в даний час є конфлікт між Ізраїлем і палестинцями. Насильство наростає і вбиває все більше і більше людей. ХАМАС, що класифікується ЄС як терористична організація, на сьогоднішній день випустив більше 1 000 ракет по Ізраїлю. Палестинці вже говорять про майже 50 загиблих, Ізраїль – п’ятеро загиблих.

Оскільки в минулому деякі з організаторів привертали до себе увагу антисемітською агітацією, ізраїльська релігійна громада Israelitische Kultusgemeinde у Відні закликала до обережності. FPÖ зажадала від міністра внутрішніх справ Нехаммера зробити все можливе, щоб «захистити єврейських громадян в Австрії на увазі страхітливих картин сьогоднішніх демонстрацій».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh