Авторські статті

Псевдокиянам та “тітушкам” знову не вдалося зчинити провокацій на Майдані

18 січня 2014 року група “тітушок” за підтримки так званих “корінних киян”, вже вкотре намагалися пройти на Майдан Незалежності з боку вулиці Богдана Хмельницького, що зі сторони Київради. На шляху у них стали понад пів тисячі активістів Майдану, які зайняли позиції перед барикадами, аби не допустити на центральну вулицю столиці провокаторів. Фальшивих киян знову очолила псевдоопозиціонерка з Дніпропетровщини Вікторія Шилова. Після короткотермінових розмов провокатори розійшлися з-під барикад.

На місці події був присутній Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, депутати-свободівці Ігор Сабій, Олексій Кайда, Леонтій Мартинюк та инші парламентарі від опозиційних сил.

Очільник ВО “Свободи” Олег Тягнибок звернувся до купки найманців, з вимогою не провокувати конфлікт та розійтися.

“Вже вкотре “тітушки” намагаються спровокувати конфлікт видаючи себе за киян. Те, що відбувається – це спроба влади виставити буцімто “цивільних” людей проти Майдану. Ці особи або найняті “тітушки”, або ж такі як В. Шилова, яка ще вчора була технічним кандидатом проти Юрія Левченка на виборах у 223 окрузі, яку спеціально відрядили з Дніпропетровська. Тобто це найманці влади. Їхнє завдання організувати картинку, що начебто зараз відбувається не протистояння народу та влади, а протистояння двох частин українського суспільства. Проте різниця між активістами Майдану та найманцями влади в тому, що громада яка протестує на Майдані – це люди, які вийшли за покликом серця, яких дійсно мільйони, і це очевидно. Ті ж провокатори, яких організовує влада, сюди приходять за гроші. Їхні безглузді дії продовжуватимуться і надалі, тому необхідно не піддаватися на провокації та діяти виключно у мирний спосіб”, – зазначив Олег Тягнибок.

Народний депутат свободівець Леонтій Мартинюк наголосив, що намагання влади за допомогою найманців спричинити конфлікт, передусім, покликано створити картинку, що в Україні відбувається протистояння між людьми, що всі політики однакові. Окрім цього, націоналіст переконаний, що це ще й психологічний терор.

“Це роблять для картинки на телебаченні, аби в українців виник сумнів, що влада протистоїть народу, щоби громада вважала що відбуваються “політичні розборки”, а людей залучаючи до протесту просто дурять. Це продовження технології, що “всі однакові”.

Також такими діями влада намагається показати світовому співтовариству неправдиву картинку, бо коли там бачать, що “Беркут” б’є людей, стає зрозуміло, що влада протистоїть власному народові. А коли там бачать, що між собою б’ються особи в цивільному, там можуть подумати, що це вуличні бійки, хуліганство, громадянський конфлікт, і що нібито частина України виступає за владу, а инша за опозицію – це спроба створити картинку для світу.

Наступне, чого такими заходами хоче домогтися влада – це психологічний терор. Те що вчора “крутили” на провладних каналах, наприклад на “112-му” – це спроба залякати громаду. Якийсь уркаган, нібито боєць, а насправді “тітушка”, погрожував рознести Майдан. Це залякування, ба більше, влада зрозуміла, що активістів налякати силовими структурами вже не вдається, бо коли “Беркут” б’є людей, то на протест виходить ще більше. Тому зараз режим намагається організувати “анонімне залякування”, якимись невідомими особами, з яких не спитаєш, як з міліціянтів, і які не нестимуть відповідальності за свої дії. Відповідно влада стає буцімто не причетною до подій”, – підкреслив Леонтій Мартинюк.

Своєю чергою Олексій Кайда додав, що намагаючись вкотре заслати провокаторів на Майдан – влада відволікає увагу громадськости від беззаконня, яке відбувається в країні.

“Спроба спровокувати конфлікт – це найкращий метод відволікти увагу від наболілих проблем, злочинних законів, від усієї злочинної діяльности влади. Це намагання створити нібито протистояння між людьми. Та їм і це не вдається, бо вже вкотре конфлікти гасяться. Звичайно, провокатори намагаються загострити ситуацію, проте самі кияни з розумінням ставляться до протесту, до Революції Гідности, бо розуміють, що кардинально змінити ситуацію в країні та стати на цивілізований шлях розвитку держава зможе тільки після цілковитого усунення від влади режиму Януковича”, – зазначив Олексій Кайда.

Прикметно, що після пів годинних словесних суперечок так звані “кияни” та инші провокатори попросту зникли з-під барикад.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України