Авторські статті

Янукович прирік Україну на економічну відсталість, і йде шляхом Лукашенка

Підписавши низку зрадницьких угод в Москві, Янукович прирік Україну на економічну відсталість та чітко дав зрозуміти, що йде політичним шляхом Олександра Лукашенка.

Про це 18 грудня 2013 року під час круглого столу “Шляхи подолання політичної кризи в Україні: репресії чи пошук діялогу?” заявив керівник прес-служби Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Петро Герасименко.

“Домовленості Януковича з Путіним у Москві 17 грудня означають, що режим прирік Україну на економічну, технологічну відсталість та те, що “гарант” пішов шляхом Олександра Лукашенка, здавши державу Кремлю. Кредит на 2 роки в розмірі 15 мільярдів доларів під 5% річних – це кабальний кредит, який не спрямований на розвиток, інвестиції, а консервує відсталість української економіки, дозволяє олігархам і далі не проводити модернізацію підприємств. Цей кредит Україна не зможе віддати. А це означатиме, що нам доведеться розплачуватися з Росією своєю незалежністю, стратегічними підприємствами”, – зазначив Петро Герасименко.

“268 доларів – це ціна газу не для населення, а для олігархів. Знижка не означатиме зменшення тарифів на комунальні послуги. Вона дасть можливість і далі не проводити модернізацію. Навпаки – це компенсація Януковича для олігархів за їхню лояльність до влади”, – додав свободівець.

Також, на думку Петра Герасименка, лише активність громади дасть можливість уникнути репресій та захистити людей від свавілля влади. “На фоні останніх подій волинські нардепи-олігархи обрали типову позицію страуса – сидіти в кущах та чекати, чим все завершиться. Їх не бачили на Майданах. Вони ніколи не підуть проти Партії регіонів, що й відбулося і під час голосування за відставку уряду Азарова, і під час року їхньої каденції у парламенті”, – наголосив Петро Герасименко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України