Янукович прирік Україну на економічну відсталість, і йде шляхом Лукашенка

Підписавши низку зрадницьких угод в Москві, Янукович прирік Україну на економічну відсталість та чітко дав зрозуміти, що йде політичним шляхом Олександра Лукашенка.

Про це 18 грудня 2013 року під час круглого столу “Шляхи подолання політичної кризи в Україні: репресії чи пошук діялогу?” заявив керівник прес-служби Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Петро Герасименко.

“Домовленості Януковича з Путіним у Москві 17 грудня означають, що режим прирік Україну на економічну, технологічну відсталість та те, що “гарант” пішов шляхом Олександра Лукашенка, здавши державу Кремлю. Кредит на 2 роки в розмірі 15 мільярдів доларів під 5% річних – це кабальний кредит, який не спрямований на розвиток, інвестиції, а консервує відсталість української економіки, дозволяє олігархам і далі не проводити модернізацію підприємств. Цей кредит Україна не зможе віддати. А це означатиме, що нам доведеться розплачуватися з Росією своєю незалежністю, стратегічними підприємствами”, – зазначив Петро Герасименко.

“268 доларів – це ціна газу не для населення, а для олігархів. Знижка не означатиме зменшення тарифів на комунальні послуги. Вона дасть можливість і далі не проводити модернізацію. Навпаки – це компенсація Януковича для олігархів за їхню лояльність до влади”, – додав свободівець.

Також, на думку Петра Герасименка, лише активність громади дасть можливість уникнути репресій та захистити людей від свавілля влади. “На фоні останніх подій волинські нардепи-олігархи обрали типову позицію страуса – сидіти в кущах та чекати, чим все завершиться. Їх не бачили на Майданах. Вони ніколи не підуть проти Партії регіонів, що й відбулося і під час голосування за відставку уряду Азарова, і під час року їхньої каденції у парламенті”, – наголосив Петро Герасименко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh