Будьмо впевнені, що ми спинимо московську орду і цю орду внутрішніх окупантів!

“Присутність десятків тисяч людей на Майдані – свічки незгасимого духу. Це не ті свічки, що капають і можуть зійти на тло, це ті свічки, які запалюють инших. Саме через це нас щоразу стає все більше. Це означає, що ми зростаємо якісно, що і є найважливішим завданням для розбудови української держави”.

Про це 17 грудня 2013 року, виступаючи у Києві на народному вічі “Ні – “тайожному” союзу!”, заявила народний депутат України Ірина Фаріон.

Націоналістка наголосила, що київський Майдан метафорично, а, можливо, і зовсім ні названо “Київською Січчю”. Термін “січ”, за її словами, абсолютно накладається на нинішню атмосферу в державі: “1654 року Богдан Хмельницький зробив необережний крок – тепер кажуть, що він показує рукою на схід і це символізує той шлях, куди йти не треба… Тоді також у морозні дні козацька старшина, духівництво були шоковані з того, що мали присягати московському цареві. Наш народ завжди знав зовсім инше – керівник держави присягає своєму народові. Ось ментальна різниця між нами – демократичною нацією і ними, Росією – народом деспотичної культури. Саме через це наші взаємини, принаймні тепер, не можуть бути рівними, партнерськими, навзаєм вигідними і плідними”.

Свободівка наголосила, що нація ніколи не забуде тієї сторінки в історії, коли президентом було обрано Януковича, який не здатен чути вимог українців. “Ми ніколи не забудемо чорної сторінки в історії нашої країни – 2010 рік, коли “чорна рада” обрала на президента політичне тіло, яке, очевидно, оглухло. Він ніяк не може почути нашого крику: “Зека – геть!”, бо його постать – це найбільше виродження, яке могло тільки статися за тривалі роки нашої історичної ходи до свого визволення.

Мусимо зрозуміти: якщо хочемо змінити державу, маємо змінити спосіб мислення з колоніяльного на національний. До кожного має прийти усвідомлення того, що ти – держава, ти – власник, і твій шлях у розбудові держави – шлях егоцентричний і егоїстичний, бо тільки такі нації виконують стрижневу роль на шахівницях світової історії. І на цьому Майдані наша нація не просто народжується, вона утверджується!”, – заявила Ірина Фаріон. Вона закликала громаду заглибитися у страшні історичні події 1654 року і усіма силами разом зупиняли новітню орду – “тайожний союз”.

“Зараз українці виросли, внутрішньо збагатилися і наситилися, настільки стали спиратися на плечі один одному, що врешті-решт готові відстоювати свій дух, свою свободу. Тому відвоювання кожної п’яді українського духу та думки і є нашим найважливішим завданням, яке найбільшою мірою втілюється зараз тут, на центральному київському майдані, і по всіх майданах країни.

Будьмо впевнені, що ми спинимо цю московську орду, що ми спинимо цю орду окупантів усередині нашої країни, які унеможливлюють нам рух до нашої внутрішньої свободи. Бо коли не буде внутрішньої свободи, незалежности на рівні свого мислення, то зовнішню свободу буде дуже складно здобути. Ми велетами стали за ці двадцять шість днів, і немає шляху назад, бо час – це стріла, що летить тільки вперед. Я би дуже хотіла, щоби кожен з нас відчув себе стрілою, випущеною з лука нашої свободи!”, – заявила свободівка Ірина Фаріон.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh