Декілька раз збирати по півмільйона людей і не мати з цього жодного результату – злочин

Однозначний позитив вчорашнього дня – те, що жодного документу по Митному Союзу не було підписано… Але, як би не було людям, починає набридати відчне годування “завтраками”. Всі в очікування конркетніших дій від опозиції. 

Сьогодні всі ми є свідками відродження в української нації духу свободи, справедливости та гідности. Кожен українець, який є на київському Майдані або в себе в місті чи селищі відкрито демонструє своє ставлення до бандитського режиму, який остаточно відчув свою безкарність довівши українців до зубожіння, змінивши евроінтеграційний курс на догоду Митному союзу та намагався розігнати мирні акції протесту українців.

Українська громада демонструє неабияку єдність, виходячи на акції протесту, попри залякування з боку влади звільненнями з роботи, тиск із боку правоохоронних органів та новітніми політв’язнями. Нинішня влада панічно боїться будь-яких акцій протесту, тому й намагається їх забороняти або розганяти. Але вона отримує гідну відповідь українського суспільства, яке не мовчить, як раніше, а все більше й більше виходить на акції протесту.

Сьогодні від кожного українця, не залежно від того, де він мешкає, – у Львові, Донецьку чи Херсоні – залежить доля Батьківщини. Саме тої країни, про яку ми мріяли, коли здобували незалежність та позбувалися совєцького ярма. Нині нашою головною метою є підтримання цього запалу до боротьби та донесення правди про нашу боротьбу. Тієї правди, яка не просякнута брехнею з провладних телеканалів, що намагаються посіяти в суспільстві зневіру або налаштувати українців один проти одного. А тієї правди, яка остаточно об’єднає українців у загальній боротьбі за соціяльну та національну справедливість.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh