Підприємці України підтримують вимогу Майдану про перезавантаження влади

Підприємці України підтримують вимогу про перезавантаження всієї системи влади, що її висунули учасники всіх протестів, які відбуваються по всій країні. Про це заявила народний депутат від фракції “УДАР” Оксана Продан у ефірі Espreso.tv.

“В Україні створено систему, в якій ти постійно винен державі. На майданах стоять люди, які хочуть самі заробляти, які знають, що таке дохід, але не можуть їм розпоряджатися, які не згідні працювати виключно за тисячу гривень. Там стоять люди, які хочуть жити гідно. Вони вміють заробляти, і вони хочуть мати таку можливість”, – сказала Продан.

За її словами, багато підприємців фінансово підтримують Майдан. “Я не можу сказати, скільки керівного складу із малого та середнього бізнесу приходять і захищають Майдан. Є багато підприємців, які не ходять на Майдан, але фінансують деякі потреби Майдану. І це теж їх участь. Зокрема, я знаю одну жінку, яка працює з першого дня Майдану, годує людей, вона каже – чоловік працює, а я захищаю наш бізнес”, – додала депутат.

Продан також зазначила, що зараз ведеться активна робота з проведення всеукраїнського страйку. “В основному це підприємства державної та комунальної власності, на яких є великий тиск з боку керівництва та великий рівень заборгованості з виплати зарплат. Є афганці та чорнобильці, яким не повертають регресні з літа минулого року”, – наголосила вона.

Депутат повідомила, що влада кожного дня ухвалює рішення, які ускладнюють ведення бізнесу в Україні. “Насправді, немає захисту права власності. Увесь останній рік люди переважно забирали свої гроші з основних фондів”, – зазначила Продан.

На її думку, останнє рішення Національного Банку України щодо набуття суб’єктами господарювання валютних ресурсів обмежує можливості як національних імпортерів, так і експортерів. “Ці дії, які зараз робить Нацбанк нібито задля врятування ситуації, насправді лише її загострюють та грають на користь виключно спекулянтів, які мають доступ до ресурсів”, – вважає депутат.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

7 коментарів

 1. Если б была только перезагрузка власти – поддержал бы. А раз хотите в ЕС – я лучше милицию поддержу

 2. “В Україні створено систему, в якій ти постійно винен державі. Вот только непонятно как это багато підприємців фінансово підтримують Майдан. Видно хорошо зарабатывают на налоги на себя и ещё майданутых содержат. Охренели бандерлоги подаяние просят у америкосов еще те деньги не отработали вот они попрошайничают.

 3. сергей

  Дурнков нет платить американцы уже наверное меньше стали давать.

 4. И номер карточки приВЮТ банка нацарапали…., в поддержку ЧУМА-й-ДАУНА.
  Уже один казначей ЧУМА-й-ДАУНА оборвался, в неизвестном направлении…
  шлите деньги господа…
  США – видать больше не подкидывают $$$$$$$$$ и ГЕЙ-роппейцы обнищали…
  Одним словом….
  ПОДАЙТЕ!!!!!

 5. Да, не загоняйте эту подливу, придурки!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh