Якщо парламент якнайшвидше не розпочне розв’язання кризи в державі – говоритиме вулиця

Зараз депутати парламенту як представники громади мають взяти на себе відповідальність, розпочати конституційний процес і в найкоротший термін розв’язати проблему із незаконним поверненням до Конституції 1996 року. Поки триватиме цей процес – маємо ухвалити закон про звільнення та припинення кримінального переслідування учасників акцій протесту без будь-яких умов. Коли ж цього не буде зроблено – градус напруги в суспільстві тільки зростатиме – знову заговорить вулиця, народ України, який має на це гарантоване Конституцією право. Про це 5 лютого 2014 року, виступаючи в парламенті, заявив заступник голови фракції ВО “Свобода” у Верховній Раді України Андрій Мохник.

Звертаючись до депутатів, свободівець наголосив: країна перебуває у глибокій суспільно-політичній кризі, але нині парламент ще має можливість її врегулювати. “Однак у разі, якщо Верховна Рада запізнюватиметься із діями, вона попросту залишиться в стороні від історичного процесу. Тому ми як люди, уповноважені громадою, маємо взяти на себе відповідальність і реально зробити кроки до початку конституційного процесу і у якнайшвидші терміни розв’язати проблему щодо незаконного повернення до Конституції 1996 року.

Поки триватиме цей процес, буде створена робоча група – треба дати сигнал суспільству, що розв’язання кризи в країні розпочалося. Тому “Свобода” наполягає на тому, аби в порядок денний було внесено та затверджено проєкт закону №4172 авторства народних депутатів Ігоря Швайки та Олександра Мирного. Цим законом ми знімемо будь-які умови щодо звільнення та припинення кримінального переслідування учасників акцій протесту.

Якщо цього не буде зроблено – далі говоритиме вулиця, ескалація конфлікту тільки зросте. Тоді вже не парламент ухвалюватиме рішення, а говоритиме громада, користуючись своїм безпосереднім правом, гарантованим статтею 5 Конституції України”, – заявив Андрій Мохник.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh