Авторські статті

Опозиція внесла до Ради законопроекти, які дозволять відновити конституційний лад в країні

Для відновлення конституційного ладу в Україні опозиція підготувала ряд законопроектів. Про це сьогодні з парламентської трибуни заявив народний депутат Олександр Турчинов.

Зокрема, він повідомив, що фракція “Батьківщина” внесла на розгляд парламенту закон про внесення змін до закону про Конституційний суд.

“Відповідно до цього закону Конституційний суд зможе сам виправити свої нелегітимні рішення”, – сказав він, додавши, що голосування за цей законопроект може відбутися вже сьогодні при наявності політичної волі.

Окрім того, Олександр Турчинов повідомив, що опозиція підготувала детальний текст конституційних змін, який пройшов обговорення у парламенті та експертизу Венеціанської комісії.

Турчинов звернувся до представників фракції Партії регіонів: “Відповідальність за Україну сьогодні лежить на кожному із вас, за кров, яка була пролита”.

Він підкреслив, що можливість зупинити процес сповзання країни в прірву сьогодні ще є.

“Треба припинити розмови і затягування часу і прийняти рішення про відновлення конституційного ладу в країні”, – сказав Олександр Турчинов.

“На зміни чекає вся Україна. На зміни, які побудують в нашій державі демократичний лад, де парламент – це не штучна технологія чи назва, а орган, який приймає відповідальні рішення і формує уряд; де є незалежні суди; і Україні – це демократична країна”, – наголосив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.