Авторські статті

Яка влада – такі й методи боротьби

Живучи у країні, де панує корупція, брехня, українофобство і злочинність влади, сам потрохи стаєш тим, кого називають “фашистом” і “провокатором”.

Бути “фашистом” чи “провокатором” стає пристойно, зважаючи на ситуацію в Україні. Як то кажуть – яка влада – такі й методи боротьби. Самі подумайте. Який дурень (у нашому випадку їх мільйони) буде протестувати проти влади, яка все робить на благо своєї країни? Отож бо й воно, що ніхто не буде протестувати проти влади, котра дбає про свій народ, котра вкладає гроші у розвиток країни, а не у власний карман.

Чого ж чекала влада від нас? На що сподівалася? Вона сподівалася, що ми скажемо їй “дякую” за те, що за наші податки вони накупляють дубінки “беркутівцям”, які нас потім б’ють? Вона сподівалася, що ми скажемо їй “дякую” за те, що за наші податки вони постійно удосконалюють і розширюють ряди міліціонерів, котрі не можуть захищати громадян, котрі замість того, аби ловити злочинців, садити їх у в’язниці, садять патріотів України і прикривають цей режим? Вона сподівалася на те, що ми не побачимо тих маєтків, які вони будуть за наші гроші, за гроші з державного бюджету? На що вона сподівалася?

У нормальних умовах я назвав би “фашистів” і “провокаторів” дурними людьми, але ми живемо в ненормальній країні з ненормальною владою. Нормальні методи тут не діють. Тому я скоріше назву їх Героями.

Янукович раз за разом повторює нам, що “почує” кожного. Так чому ж він не чує? Народ не хоче бачити його своїм президентом? То чому ж він цього не чуєш?

Янукович раз за разом повторює нам про “пакращення”. А де те “пакращення”? Окрім “пакращення” твого життя, життя твоїх рідних, життя всіх тих, хто наживається на державних коштах, я більше не бачу “пакращення”. “Пакращення” у тому, що в Україні мало не щодня закриваються школи і лікарні? “Пакращення” у тому, що у вчителів і лікарів мізерна заробітна плата? “Пакращення” у тому, що людям за тяжку працю (наприклад, шахти) платят копійки? “Пакращення” у тому, що смертність населення росте, так як старі люди не можуть прожити на таку маленьку пенсію? “Пакращення” у тому, що зганяючи антимайдани Ви показуєте всій Україні, на що йдуть люди, щоб заробити ті 200 гривень? “Пакращення” у тому, що Конституція України вже є фантастичною книгою, а не основним законом України? “Пакращення” у тому, що в Україні можуть посадити за те, що ти є патріотом чи націоналістом України, що ти знаєш свою історію, своїх Героїв, любиш свою мову, культуру, землю, націю? “Пакращення” у тому, що у в’язницях сидять не злочинці, а політичні в’язні? Ось це “пакращення”?

Ще є дуже багато питань до влади, але не думаю, що вона у змозі дати хоч якусь розумну відповідь на них.

Після цього всього стає не дивно, чому більшає тих самих “фашистів” і “провокаторів”. У нас за любов до країни називають “фашистом”, у нас за дотримання Конституції (Стаття 5 : Єдиним джерелом влади в Україні є народ; Стаття 39 : Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації) називають “провокатором”. Чому народ має дотримуватися законів, якщо сама влада їх не дотримується? Людям починає подобатися бути “фашистом” (патріотом чи націоналістом) і “провокатором” (не згодним з владою). Як влада не може зупинитися красти гроші і руйнувати цю країну, так і народ не може зупинити ту Волю, яка рветься назовні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.