Авторські статті

Режим диктатури впаде, якщо повстане вся Україна

Усі закони, які “проголосувала” сьогодні влада, є ухваленими неправомірно. Відповідно, визнавати їх не будемо, адже не маємо на це жодного права. Але, з иншого боку, якщо би світове співтовариство раніше почало процес персональних санкцій щодо цієї банди, а не чекало сьогоднішнього дня – може, нині цієї ганьби і не було б. І тому для світового співтовариства, для Европи, для Сполучених Штатів Америки немає иншого виходу, якщо вони дійсно виступають за народовладдя, за демократію, як негайно розпочати процес персональних санкцій проти порушнииків прав і свобод в Україні, проти чиновників, які порушують права людей і права української нації. Ми, звісно розраховуємо і сподіваємося на якнайшвидшу не просто словесну реакцію Заходу, а на якнайшвидшу рішучу дію від тих країн, які захоплювалися Майданом і засуджували владу, але не чинили конкретних кроків.

Про це, виступаючи на Майдані Незалежности 16 січня 2014 року, заявив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

У своїй промові лідер українських націоналістів наголосив, що сьогодні в Україні було остаточно узурповану законодавчу гілку влади. Виконавчу ж і судову режим узяв під свій тотальний контроль уже давно. За словами Олега Тягнибока, в цивілізованих державах три гілки влади в унісон працюють на національні інтереси і є абсолютно незалежними. В Україні ж із приходом до влади Януковича було узурповано всю владу та зосереджено її в одних руках. 16 січня 2014 року парламентаризм в Україні зник як явище.

“Парламенту в Україні немає. Існує лише зграя негідників, які фальсифікаціями, адміністративним тиском, обманом захопили владу в українській державі та вчинили нині державний переворот. І суть не лише в тому, які закони сьогодні понаухвалював парламент, хоча такі закони й діють лише у двох країнах світу – Росії та Білорусі. Те, що Путін надиктував Януковичу, те Рибак разом із більшістю – Партією регіонів та комуністами – нині виконав. Суть же всього полягає в тому, яким чином ці закони “ухвалювали” – весь світ із того шокований”, – заявив очільник “Свободи”.

Олег Тягнибок стисло охарактеризував присутнім суть законів, які “протягнула” у Верховній Раді провладна більшість. Лідер націоналістів зазначив, що на “ухвалення” кожного з документів, за який голосували руками, в середньому пішло 38 секунд.

“10 діб арешту за зібрання людей біля будинку. Це вже ми навіть не можемо зібратися та протестувати проти свавілля влади. 15 діб арешту за носіння пов’язки, шалика, каски або великої шапки. 15 діб арешту за встановлення малих архітектурних форм, до прикладу, намету. 10 діб арешту за надання транспортних засобів протестувальникам. Для того, щоби купити сім-карти мобільного зв’язку, ви маєте надати усі свої дані. Такі вимоги є лише в тих країнах, де є повна диктатура. Законопроєкт про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу – щодо заочного кримінального провадження – стосується тих людей, які нібито ухиляються від прибуття до органу досудового розслідування чи суду. Він фактично призведе до посилення репресій проти політичних в’язнів, які є в Україні.

Наступне – внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відповідальности за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів. Тепер уже квитки на футбол потрібно купувати з паспортом. Це робиться проти футбольних фанатів.

Запроваджується автоматична фото- та відеофіксація низки порушень правил дорожнього руху, яка визнається безумовним доказом вини власника транспортного засобу.

Також протягом цих 38-ми секунд вони внесли зміни до Регламенту щодо спрощення процедури зняття недоторканости депутатів. Ви знаєте нашу позицію: ми за те, щоби депутати не мали недоторканости стосовно економічних злочинів. Але депутат має право голосувати так, як він вважає за потрібне. І їм цей закон необхідний для того, щоби, з одного боку, лякати опозицію, а з иншого – тримати не лише під контролем і страхом, але й на гачку депутатів своєї фракції.

Вони ухвалили закон про внесення змін до 297 статті ККУ щодо відповідальности про осквернення та руйнування пам’ятників совєцької епохи. Тобто тепер, якщо, наприклад, у Запоріжжі Лєнін впаде сам по собі, то обов’язково під те падіння Лєніна вони знайдуть цілий список активістів Майдану, які отримають два роки тюрми.

Закон про внесення змін до ККУ щодо відповідальности за заперечення і виправдання злочинів фашизму вони будуть використовувати проти патріотичних українців, проти людей, які відстоюють українські національні інтереси. Говориш українською мовою – фашист, носиш вишивану сорочку – фашист.

Проєктом Закону України про внесення змін до ЗУ “Про безоплатну правову допомогу”, що стосується відтермінування набрання чинности деяких прикінцевих і перехідних положень, вони відбирають право в громади на цю безоплатну правову допомогу.

Наступне питання стосується змін до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення ПДВ операцій із ввезення на митну територію України природного газу. А ми ж знаємо, які схеми щодо заробляння коштів на ввезенні природного газу. Народ не отримує знижки на послуги ЖКГ. Знижки отримують вони. І ті кошти, які би мали йти на компенсацію людям, підуть у їхні кишені”.

Лідер “Свободи” констатував: у влади курячі мізки, якщо вона ухвалює такі закони.

“Маємо задемонструвати всією громадою, що дії влади є неконституційними, нелегітимними. Лише громада здатна впливати на владу. Пам’ятайте: ми сильні тільки гуртом. Тому женіть від себе тих, хто сіє паніку та зневіру. Можливо, за кілька кілометрів від Майдану Київ ще живе звичайним життям. Але ми маємо врешті-решт розбудити весь народ у протидії цій банді, аби спротив владі чинили в кожному районі, в кожному селі. Режим диктатури впаде, якщо повстане вся Україна”.

Також лідер ВО “Свобода” закликав усіх українців прийти у неділю, 19 січня, на Водохреща, о 12:00 на Майдан Незалежности, де відбудеться чергове недільне Народне віче.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.