Авторські статті

Влада копає могилу сама собі

Ця система валиться, отже вони хапаються за останні методи, які можуть погасити протести і забезпечити їхній спокій при “виконанні” обов’язків.

Цими законами, які вони прийняли за допомгою “ручного режиму” і без підрахунки голосів, вони показали всім Українцям, як бояться людей. Вони скоїли у державі антинародний переворот. Відбулося повалення Конституційного ладу, так як ці закони суперечать Конституції України. Вони дали нам зрозуміти, що залишилося ще зовсім небагато до їхньої поразки.

Настав той момент, коли вони почали використовувати не просто методи по боротьбі з окремими активістами чи організаторами, а по боротьбі з усім Українським народом, який не бажає бачити їх при владі. Вони дали зрозуміти, що судова, виконавча і законодавча влада тримається в їхніх руках. Дали зрозуміти, що Україна перетворюється на Білорусь і переходить до терору.

Щоб утримати владу у своїх руках, вони тепер будуть садити Українців за наклепи (2 роки), за неповагу до суду (15 діб), за збирання інформації про суддей та їх родичів (2 роки), за інформацію про правоохоронців та їх родичів (6 місяців) і т.п. Вони всіми методами стараються зберегти владу у своїх руках і залякати Українців. Але коли мова йде про страх і життя у країні-в’язниці – останнє слово буде саме за Вами.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває. Це вже не просто революція, а роволюція гідності українця.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Подякуємо, Ющенку! Він ЧЕРЕЗ ДВА МІСЯЦІ ПІСЛЯ ІНАВГУРАЦІЇ перейшов на бік донецького криміналу. Викликав Ахмєтова з-за кордону, куди той утік. Він так ловко закликав своїх фанів (особливий тип націонал-шизофреніків) голосувати проти обох, тобто за Януковича, що Україна завдяки йому ще років двадцять буде у полоні кримінальної групи. А, може й , довічно. А де він зараз той пасічник? Чому не виступає? Майдан же його породив. А де Юля? Вона ж закликала за нього голосувати! А тепер сидить на параші.Нехай відповість!!!!

  2. Дебилы: До Белоруссии Украине работать и еще раз работать, бацьке – респект!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.