Новини

Яка користь від онлайн ігор для дітей

Суперечки про вплив онлайн ігор на дітей нескінченні – батьки, медики і вчителі будують версії і припущення. А діти тим часом продовжують грати. Якщо їм подобається, нехай грають, адже більшість фахівців схиляється до того, що ігри несуть користь, ігри для дівчаток можна знайти тут: giplay, казкові і мультяшні персонажі сподобаються будь-якій дитині.

Граючи, підлітки повинні знати міру

Багатьма вченими офіційно визнана користь онлайн ігор. Свої дані є і у викладачів, наприклад, англійськими вчителями визначений прямий зв’язок між успішністю і пристрастю до ігор – такі висновки вони зробили, проводячи аналіз успішності серед своїх учнів.

Якщо дитина буде регулярно грати в ігри і при цьому знати міру (тобто не засиджуватися за монітором цілодобово), віртуальні розваги сприятимуть активізації логіки, розвитку стратегічного мислення, реакції і здатності концентруватися. Все це, звичайно, позначається і на розумових здібностях учнів. Вони краще засвоюють матеріал, вміють вихопити з програми найважливіше.

Сінгапурські вчені спостерігали за молодими людьми, які грали в Angry Birds, Hidden Expedition, Sims – через місяць було відзначено, що випробовувані підвищили рівень концентрації та уваги, розвинули стратегічне і тактичне мислення.

Як відзначають фахівці, велике значення в розвитку тих чи інших якостей має жанр онлайн ігри.

Рольові та гоночні ігри

В рольовому жанрі розвивається уміння вибирати правильний варіант, який приведе до успіху, вміння ставити і вирішувати завдання за ступенем важливості, і концентруватися на якійсь одній цілі, не розмінюючись на дрібниці. Щоб перемогти, потрібно довести справу до кінця, що тренує в дитини відповідальність. Однак не можна з головою іти в гру, щоб не стати психологічно залежною від неї.

Ігри онлайн жанру «гонки» розвивають концентрацію, швидкість реакції і увагу. Вони абсолютно нешкідливі. Єдине, про що потрібно пам’ятати – віртуальна реальність оманлива, і повторювати трюки, вчинені у віртуальній гонці, на реальній дорозі, звичайно, не можна.

Стратегії та стрілялки

На думку фахівців, стратегічні ігри є найбільш корисними для дітей. Зокрема вони вчать дитину планувати дії, шукати вигідні рішення, щоб впоратися з поставленим завданням. Розвивають логічне мислення.

Найбільше суперечок у фахівців викликають так звані «стрілялки». Одні стверджують, що з їх допомогою людина отримує психологічну розрядку, розвиває лідерські навички. Інші вказують на елемент насильства і жорстокості, який властивий жанру. Фахівці сходяться в одному – дітям малого віку грати в стрілялки не можна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України