Авторські статтіНовини

Вчені: Оральні контрацептиви можуть збільшувати статевий потяг жінок


Тип таблетки-контрацептиви, які беруть жінки, можуть впливати на те, як часто вони хочуть сексу. Один з основних видів оральних контрацептивів збільшує статевий потяг жінок.

Цей ефект спостерігається тільки у жінок, що приймають таблетки з високим вмістом гормону гестагену. Інший основний тип таблеток, з високим рівнем гормону естрогену, має протилежний ефект.

Дослідники з Норвезького університету науки і технологій (NTNU) і Університету штату Нью-Мексико досліджували жінок, що приймають таблетки. Як і слід було очікувати, вони виявили, що ті жінки, які були більш прихильні до партнера мали більше сексу. Але дослідники також виявили зв’язок між концентраціями гормонів в їхній оральній контрацепції.

“Цей зв’язок був особливо очевидний, коли протизаплідні засоби, що використовували жінки, мали потужні рівні синтетичних гормонів, які імітують дію природного гормону прогестерону, а також мали більш низькі рівні гормону естрогену”, – пояснив професор Стівен Гангстад з Університету штату Нью-Мексико.

Оральні контрацептиви забезпечують різні рівні синтетичних гормонів на основі естрогену і прогестерону, щоб змінити цикл жінки. У той час як деякі види оральних контрацептивів будуть імітувати рівні гормонів, характерні для овуляції, інші будуть більш точно імітувати розширену сексуальну фазу – коли жінка з найменшою ймовірністю може завагітніти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України