Новини

Як вибрати вхідні двері

вхідні металеві двері

Надійними захисними властивостями володіють металеві вхідні двері. Всі погодяться, що сучасні двері з металу, крім того, що забезпечують тепло – і звукоізоляцію, також забезпечують безпеку, стильно виглядають, їх колір і дизайн легко підібрати під стиль і колір тла приміщення. І купити їх або виготовити на замовлення у будь-якому місті давно вже не представляє особливої складності. Здавалося б, різноманіття варіантів оформлення металевих дверей і фірм виробників полегшать ваш вибір і дозволять придбати відмінні двері від виробника.

Але не тут-то було. Вдумливого споживача починають мучити питання, які повинні бути якісні і надійні двері? Як відрізнити двері хорошої якості від підробки (від невдалої копії відомого бренду)? На що звертати увагу, щоб вибрати двері металеві найкращої якості і при цьому вкластися у відведений суму.

Вибираєм виробника

Варто відзначити, що кращі надійні металеві двері – це двері на замовлення. Особливо від фірми Мир дверей з Києва. Фірма працює вже багато років на ринку і пропонує дві речі: міцні і надійні двері, які можна знайти в різних цінових категоріях від економ варіанту до VIP-класу. Ціна залежить від ступеню захисту, якості комплектуючих і зовнішнього оформлення. І друге: вхідні металеві двері можна купити готові або виготовити під замовлення по ваших розмірах та з оригінальним дизайном. Але…

1 – По можливості звертайте увагу, з ким маєте справу: компанія-виробник дверей або посередник. Працюючи безпосередньо з виробником, ви економите солідну частину суми.

2 – Вибирайте солідного виробника, це краще, ніж кустарне виробництво. На великих заводах з виробництва металевих дверей працює точне сучасне обладнання, яке забезпечує якість виготовлення, дотримання технологічних вимог і стандартів. Якість продукції контролюється.

Однак, двері, виготовлені в невеликій фірмі, будуть цілком презентабельні і не поступляться у зовнішній лиск заводському примірнику. Всі проблеми криються набагато глибше і виявляться в процесі експлуатації. Можливий перекіс дверей і як наслідок порушення прилягання по всій площині, заклинювання замків і супутні проблеми з викликом майстра, ремонтом або заміною замків або двері в цілому.

Причини багатьох проблем при експлуатації дверей якраз і полягають у порушенні технології виготовлення дверного каркаса, порушення співвісності петель, у неможливості точно виконати операції при відсутності дорогого і якісного обладнання.

І в той же час ви можете сміливо придбати металеві двері в невеликій компанії або величезному супермаркеті по будівництву, якщо це моделі відомої фірми-виробника (імпортного або вітчизняного). Здебільшого великі російські підприємства в багатьох регіонах оснащені високотехнологічним обладнанням німецького чи італійського виробництва.

Що впливає на захисні властивості металевих дверей

Функціональні якості дверей кожного класу відповідають вимогам різного рівня, цим і визначається клас дверей: економ, або престиж, або еліт, або VIP. Але щоб всередині певного класу (за своїм фінансовим можливостям) вибрати кращі двері, в яких вимоги безпеки враховуються по максимуму, треба знати, що впливає на зниження ціни і вибрати оптимальний варіант не на шкоду якості і безпеки.

Для дверей більш високого класу з вишуканим дизайном, характерно і більш високу якість виготовлення і вищий ступінь захисту. При цьому основні принципи забезпечення безпеки єдині.

1 – На дверях повинно бути встановлено мінімум два замки і переважно різної системи: сувальдний плюс циліндровий. Краще не економити на замках.

2 – Для посилення захисних якостей двері використовуйте спеціальні броненакладки або бронепластини на замки.

3 – Дверне полотно повинно бути міцним і надійним, бажано з двох шарів легованої сталі з товщиною листа 1,8 – 2 мм. Не варто захоплюватися здешевленням двері за рахунок зменшення товщини листа або застосування стали дешевих марок. Відшукайте свою золоту середину і оптимальне поєднання ціна/якість.

4 – Використовуйте спеціальні конструктивні елементи. У багатьох моделях розробниками передбачені посилені петлі, протизламні ригелі, протизнімні штирі.

5 – Вхідні металеві двері, яка призначена забезпечити безпеку житла, не може мати малу вагу. Погодьтеся, один або два листа металу товщиною 2 або більше міліметрів мають пристойний вагу. І коли деякі продавці розхвалюють невелику вагу двері, біжіть від них подалі. Мала вага двері – швидше її недолік, ніж гідність. Якісні вхідні металеві двері вітчизняного виробництва зазвичай мають вагу від 60 до 120 кг.

6 – І останній важливий фактор, який забезпечує тривалий термін експлуатації і здатен підвищити стійкість двері до вибивання – це правильний монтаж дверей. При цьому монтаж краще доручити професіоналам.

Керуючись цими простими рекомендаціями та враховуючи свої побажання до естетичного вигляду двері, ви зможете вибрати оптимальний варіант металевої вхідних дверей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.