Життя

Як визначити, що людині не вистачає сексу?

Я чула тисячі безглуздих рад на тему: «як з одного погляду визначити, що жінці не вистачає сексу?» Більшість з них – вигадка, абсолютно не має нічого спільного з реальністю. Але один із способів виявився настільки вірним, що не поділитися ним з вами я не могла.

Как определить, что человеку не хватает секса?

Вам не потрібно робити нічого особливого. Просто проаналізуйте, що людина говорить про особисте життя інших людей. Зверніть увагу, в яких фарбах він описує це дійство, і вам відразу все стане зрозуміло. У 90% випадків людина просто «віддзеркалює» власну ситуацію на іншого.

Людина з яскравим особистим життям підозрює у ньому інших. Блудлива в минулому свекруха осудливо зиркає на невістку. Невірний чоловік зазвичай дуже ревнивий. А ось студентка-інститутка впевнена: в її групі всі тільки цілуються. І то, не “в засос”.

Чоловік, якому і в юності-то ніхто не давав, не кажучи вже про зрілість, впевнений – жінки навколо теж сидять без сексу, з кішками і вібраторами. Особливо Марьіванна з його відділу страждає. Тому що всім відомо, що секс пропонують лише писаним красуням з модельними параметрами. Інші самі доплачують, або виють на місяць.

Ну а що йому ще думати, якщо він сам такий?

Не особливо популярна у чоловіків жінка уявляє секс такою солодкою принадою, не доступною чоловікам. Такою приманкою, про яку ті, нібито, тільки і мріють. І готові за неї годувати, поїти і життя віддати, ага. Думка про те, що в наш час секс вночі купити простіше, ніж горілку, просто не приходить їй в голову.

Повірте мені, будь ласка, я знаю, про що я кажу. Я можу аналізувати фотографії сотень людей, які залишають судження про особисте життя інших. І я ще не бачила дійсно привабливих чоловіків, які говорили б про кішок і вібратори після 30, наприклад. Чим більше кричить мужик про зіпсований товар, тим він старший і страшніший. Навпаки, найпривабливіші з моїх знайомих чомусь підозрювали, що у  мене в дуже бурхливе статеве життя. Вони приписували мені сотні чоловіків, римські оргії і численні любовні перемоги. І, дивлячись на них, стає зрозумілим, чому…

Я довго не могла зрозуміти: чому багато людей говорять про секс як про певну цінність, якої варті тільки красені і красуні вищої проби? Адже насправді справи йдуть далеко не так! Більше, все, що я вам більше скажу, найбільша кількість сексу буде як раз у маргінальних  жінок, які спилися. Ось у них особисте життя таке, що будь-яка Мессаліна позаздрить. Але хіба ж це важко організувати? Та нічого важкого немає в тому, щоб просто піти і потрахатися. Це — елементарно з можливого.

Якими комплексами, якими незалікованими душевними ранами, якою зовнішністю треба володіти, щоб вирішити, що жінка 30 +, 40+ або 50+ не знайде собі секс, я не знаю. Вірніше, я-то знаю. Але доказувати не буду, а то злякаєтеся.

Тепер ви зрозуміли, хто найбільше говорити про чуже «недоєбе»? Во-Во.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України