Як визначити, що людині не вистачає сексу?

Я чула тисячі безглуздих рад на тему: «як з одного погляду визначити, що жінці не вистачає сексу?» Більшість з них – вигадка, абсолютно не має нічого спільного з реальністю. Але один із способів виявився настільки вірним, що не поділитися ним з вами я не могла.

Вам не потрібно робити нічого особливого. Просто проаналізуйте, що людина говорить про особисте життя інших людей. Зверніть увагу, в яких фарбах він описує це дійство, і вам відразу все стане зрозуміло. У 90% випадків людина просто «віддзеркалює» власну ситуацію на іншого.

Людина з яскравим особистим життям підозрює у ньому інших. Блудлива в минулому свекруха осудливо зиркає на невістку. Невірний чоловік зазвичай дуже ревнивий. А ось студентка-інститутка впевнена: в її групі всі тільки цілуються. І то, не “в засос”.

Чоловік, якому і в юності-то ніхто не давав, не кажучи вже про зрілість, впевнений – жінки навколо теж сидять без сексу, з кішками і вібраторами. Особливо Марьіванна з його відділу страждає. Тому що всім відомо, що секс пропонують лише писаним красуням з модельними параметрами. Інші самі доплачують, або виють на місяць.

Ну а що йому ще думати, якщо він сам такий?

Не особливо популярна у чоловіків жінка уявляє секс такою солодкою принадою, не доступною чоловікам. Такою приманкою, про яку ті, нібито, тільки і мріють. І готові за неї годувати, поїти і життя віддати, ага. Думка про те, що в наш час секс вночі купити простіше, ніж горілку, просто не приходить їй в голову.

Повірте мені, будь ласка, я знаю, про що я кажу. Я можу аналізувати фотографії сотень людей, які залишають судження про особисте життя інших. І я ще не бачила дійсно привабливих чоловіків, які говорили б про кішок і вібратори після 30, наприклад. Чим більше кричить мужик про зіпсований товар, тим він старший і страшніший. Навпаки, найпривабливіші з моїх знайомих чомусь підозрювали, що у  мене в дуже бурхливе статеве життя. Вони приписували мені сотні чоловіків, римські оргії і численні любовні перемоги. І, дивлячись на них, стає зрозумілим, чому…

Я довго не могла зрозуміти: чому багато людей говорять про секс як про певну цінність, якої варті тільки красені і красуні вищої проби? Адже насправді справи йдуть далеко не так! Більше, все, що я вам більше скажу, найбільша кількість сексу буде як раз у маргінальних  жінок, які спилися. Ось у них особисте життя таке, що будь-яка Мессаліна позаздрить. Але хіба ж це важко організувати? Та нічого важкого немає в тому, щоб просто піти і потрахатися. Це — елементарно з можливого.

Якими комплексами, якими незалікованими душевними ранами, якою зовнішністю треба володіти, щоб вирішити, що жінка 30 +, 40+ або 50+ не знайде собі секс, я не знаю. Вірніше, я-то знаю. Але доказувати не буду, а то злякаєтеся.

Тепер ви зрозуміли, хто найбільше говорити про чуже «недоєбе»? Во-Во.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh