Новини

Як вибрати пінопласт для утеплення стін

Утеплення стін пінопластом стає все цікавіше власникам квартир і котеджів з подорожчанням вартості газу і комунальних платежів. Найбільш ефективний і економний матеріал для утеплення стін – це пінопласт. Термін окупності системи утеплення стін пінопластом для приватного будинку становить не більше 5-ти років, згідно з розрахунками на 2015год. При утепленні стін пінопластом важливо дотримуватися технологію зовнішнього утеплення пінопластом. Інакше система не прослужить задекларований виробниками термін і не окупиться.

Який буває пінопласт

Пінопласт буває двох типів – звичайний і екструдований. Простий пінопласт, як називають його в народі, правильно називається не пінопласт, а пінополістирол бісерний (ППСБ). Бісерний пінополістирол має білий колір і дуже схожий на той, що ми знаходимо в коробці від нового телевізора або холодильника. Екструдований же пінополістирол більш міцний і кольоровий: жовтий. червоний, рожевий або зелений. Його також називають «екструдер». Колір екструдера ніяк не впливає на його показники. Екструдований пінополістирол категорично заборонений для системи утеплення зовнішніх стін. БУдівельний супермаркет Конструктив пропонує своїм клієнтам великий вибір пінопласту для утеплення стін кращих виробників. На сайті магазину https://konstruktiv.kiev.ua/penoplast-psb-s.html ви можете дізнатись більш детально про ціни та пропозицію товарів.

При виборі пінопласту, слід враховувати наступні показники:

  • Марка пінопласту (ППСБ-15, ППСБ-25, ППСБ-25Ф, ППСБ-35). Для утеплення стін можна використовувати пінопласт не менше 25
  • Міцність – матеріал повинен бути міцним і не обсипати, кришитися при фізичному впливові
  • Вага пінопласту. ППСБ25 по ГОСТу повинен важити від 15,1кг до 25,0кг на 1куб. Перевіряйте вагу при покупці пінопласту
  • Крупність кульок пінопласту. Якщо кульки дуже великі – то як правило матеріал не відповідає своїй марці.

При купівлі кріплень для пінопласту звертайте увагу на довжину кріплення і тип стіни, де буде монтуватися пінопласт. Адже часто стіни старих будинків з цегли нерівні, тому краще брати кріплення, так звані парашути з запасом довжини плюс сантиметр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України