Пол О'Нілл, 72-й міністр фінансів США
Пол О'Нілл, 72-й міністр фінансів США

Людина, яка через покращення безпеки праці на виробництві збільшила чистий дохід компанії в 5 раз

Це Пол О’Нілл, 72-й міністр фінансів США. Дуже повчальний персонаж. Якось його взяли на роботу директором в “Американську алюмінієву кампанію”, яка хоч і була однією з топових корпорацій в США, але останнім часом робила багато помилок. І от на першій зустрічі з акціонерами Пол налякав їх усіх своєю промовою.

Він замість звичайних спітчів про шляхи збільшення прибутків сказав, що для нього найбільший пріоритет – безпека на виробництві. Багато інвесторів після цього почала продавати акції, вважаючи його телепнем. А О’Нілл день за днем творив найбезпечнішу компанію в Америці, запровадивши культ безпеки праці.

Він створив умови, щоб усі працівники долучилися до його ідеї і зосередились на тому, щоб виробити в собі нову звичку – прагнути до ідеалу спочатку в безпеці, а потім і в інших сферах виробництва. Як наслідок, компанія залучила спеціалістів, які навчили робітників контролювати якість і ефективно працювати, робити усе правильно, бо правильна робота – робота без травм. Це не викликало жодного супротиву в працівників, бо це вважалось опікою керівництва за їх безпеку, хоча ті ж самі спроби підвищити продуктивність при попередниках не сприймались і отримували супротив.

Як наслідок, змінивши звички і відношення робітників до безпеки праці Пол через 13 років на момент відставки збільшив капіталізацію компанії в 15 раз, а чистий дохід в 5 раз.

Висновок для себе: інколи, змінивши якісь, на перший погляд, незначні звички, можна досягнути ланцюгової реакції на інші і отримати значно більший результат ніж очікував. Про О’Нілла можна почитати ще багато цікавого в книжці “Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі”. З категорії must be read

Богдан Климчук

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh