Техно

Як вибрати перевізника?

Кожна людина періодично стикається з необхідністю перевезення вантажів. Це може бути квартирний або офісний переїзди, перевезення речей на дачу, доставка будматеріалів або продуктів харчування. Найчастіше до послуг вантажоперевезень вдаються приватні фірми.

Це досить зручно – не потрібно утримувати свій автопарк, мати штат водіїв і обслуговуючого персоналу. Автомобіль завжди буде в потрібний час у потрібному місці. Але якщо у вас виникне потреби швидкої доставки вантажу у різні частини світу то вам вартує звернути увагу на авіаперевізників. Авіаперевезення від Transalex – швидкі, надійні та доступні для клієнта. Спеціалісти команії допоможуть вам у виборі авіарейсу та організують логістику вантажу.

Кількість пропозиції з перевезень на ринку дуже багато. Серед таких пропозицій часто трапляються і фірми-одноденки. Вони націлені на отримання разової вигоди, а інтереси клієнта їх мало цікавлять. Як же правильно вибрати перевізника?

– Транспортна компанія повинна здійснювати різні види вантажоперевезень по країні, так і за її межами.

– Мати власний автопарк із справними автомобілями і досвідченими водіями.

– Надавати клієнту повну інформацію про своїх автомобілях і їх характеристиках.

– Мати можливість надати клієнтові супутні послуги. Наприклад, послуги навантаження-розвантаження, упаковки товарів, пропонувати оптимальні маршрути і т.д.

– Оформляти всі необхідні документи з перевезення вантажів.

– Гарантувати своєчасну доставку і збереження вантажів.

Вартість вантажоперевезень у хорошої транспортної компанії буде завжди вище, ніж у фірми-одноденки. Зниження вартості перевезення вантажів можливе тільки за рахунок зниження рівня якості даної послуги: недосвідчені водії, добиті автомобілі та вантажники-студенти. Заощадивши незначну суму грошей, Ви можете понести набагато більші збитки: пошкоджений вантаж, зірвані терміни доставки і т.д.

Кожна велика авто- або авіакомпанія  дорожить своєю репутацією і, щоб надавати якісні послуги, несе набагато більше витрат. Відповідно, при незначному збільшенні вартості вантажоперевезень, Ви отримуєте набагато більш якісну послугу.

Сподіваємося, що ознайомившись з нашими рекомендаціями, Ви зможете вибрати набагато більш якісну послугу. Адже від вибору надійного партнера в бізнесі залежить і остаточний успіх.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України