Як вибрати перевізника?

Кожна людина періодично стикається з необхідністю перевезення вантажів. Це може бути квартирний або офісний переїзди, перевезення речей на дачу, доставка будматеріалів або продуктів харчування. Найчастіше до послуг вантажоперевезень вдаються приватні фірми.

Це досить зручно – не потрібно утримувати свій автопарк, мати штат водіїв і обслуговуючого персоналу. Автомобіль завжди буде в потрібний час у потрібному місці. Але якщо у вас виникне потреби швидкої доставки вантажу у різні частини світу то вам вартує звернути увагу на авіаперевізників. Авіаперевезення від Transalex – швидкі, надійні та доступні для клієнта. Спеціалісти команії допоможуть вам у виборі авіарейсу та організують логістику вантажу.

Кількість пропозиції з перевезень на ринку дуже багато. Серед таких пропозицій часто трапляються і фірми-одноденки. Вони націлені на отримання разової вигоди, а інтереси клієнта їх мало цікавлять. Як же правильно вибрати перевізника?

– Транспортна компанія повинна здійснювати різні види вантажоперевезень по країні, так і за її межами.

– Мати власний автопарк із справними автомобілями і досвідченими водіями.

– Надавати клієнту повну інформацію про своїх автомобілях і їх характеристиках.

– Мати можливість надати клієнтові супутні послуги. Наприклад, послуги навантаження-розвантаження, упаковки товарів, пропонувати оптимальні маршрути і т.д.

– Оформляти всі необхідні документи з перевезення вантажів.

– Гарантувати своєчасну доставку і збереження вантажів.

Вартість вантажоперевезень у хорошої транспортної компанії буде завжди вище, ніж у фірми-одноденки. Зниження вартості перевезення вантажів можливе тільки за рахунок зниження рівня якості даної послуги: недосвідчені водії, добиті автомобілі та вантажники-студенти. Заощадивши незначну суму грошей, Ви можете понести набагато більші збитки: пошкоджений вантаж, зірвані терміни доставки і т.д.

Кожна велика авто- або авіакомпанія  дорожить своєю репутацією і, щоб надавати якісні послуги, несе набагато більше витрат. Відповідно, при незначному збільшенні вартості вантажоперевезень, Ви отримуєте набагато більш якісну послугу.

Сподіваємося, що ознайомившись з нашими рекомендаціями, Ви зможете вибрати набагато більш якісну послугу. Адже від вибору надійного партнера в бізнесі залежить і остаточний успіх.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh