Новини

Як використати тент в поході

Основне призначення туристичного тенту – захист від дощу, але зайве навантаження і, загалом, скромне призначення часто змушують відмовитися від такого виду спорядження.

Tent01.thumb.jpg.24c9373ba6f96df10061d12ca8e54e19
Коли тент вам точно не знадобиться:

У походах високої категорії складності з жорсткими вимогами по вазі і тимчасовими обмеженнями на маршруті.

Якщо ви відправляєтеся в одноденну подорож, в райони з сухим і навіть посушливим кліматом або в місця, для яких типовий сильний, шквалистий вітер.

А ось в тривалої експедиції в ліс або гори чи в байдарковому поході туристичний тент виявиться незамінною частиною вашого спорядження. Такий тент ви можете придбати в магазині Tentex. На сторінці сайту http://tentex5.com ви можете вибрати тент різних розмірів. Спеціалісти компанії допоможуть підібрати тент індивідуально для вас.

Дощ, який раптово почався, не стане перешкодою, і ви зможете спокійно розкласти речі, переодягнутися в сухий одяг і навіть поставити намет, сховавшись під правильно натягнутим тентом.

Тривалий дощ, якйи затянувся на кілька днів викликати невдоволення навіть у найдосвідченіших туристів, змушуючи їх проводити весь час в обмеженому просторі намету. І тут на допомогу знову прийде тент – ви зможете зібратися в одному місці, спокійно приготувати їжу, грамотно розвівши вогонь біля краю, а найголовніше – розім’ятися і вільно зітхнути.

Тент може бути корисний і у вітряну погоду, якщо ви закріпите його з навітряного боку до землі, зробивши своєрідним щитом.

Корисні поради по установці тенту в поході

В умовах несприятливих погодних умов важливо, щоб тент, насамперед, захищав від дощу, для чого його необхідно правильно встановити.

Кілька принципово важливих порад допоможуть вам домогтися потрібного результату:

– Чим горизонтальніше натягнутий тент, тим сильніше він буде збирати воду і прогинатися під її вагою.

– Кращим водонепроникним матеріалом вважається поліетиленова плівка, яка до того ж і найлегша.

– Щоб краї тенту не перетворювалися в жолоб для скупчення води, прикріпіть додаткову розтяжку, що дозволить дощу безперешкодно стікати з тенту.

– При горизонтальному натягнутому тенті між 4 деревами встановіть кілки по центру щоб уникнути збору води і провисання.

– Низько встановлений тент у вигляді двосхилого даху відмінно захищає від вітру. Максимальний захист від шторму забезпечить також установка тенту у вигляді модифікованої піраміди.

– Розводити багаття і грітися найкраще під тентом, встановленим під нахилом з підвітряного боку.

Оцінивши всі переваги використання хорошого навісу в поході, вибравши оптимально легку модель і ретельно спланувавши свою подорож, ви зрозумієте, що тент не просто може принести багато користі, але й навіть стати часом незамінним помічником.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України