Як використати тент в поході

Основне призначення туристичного тенту – захист від дощу, але зайве навантаження і, загалом, скромне призначення часто змушують відмовитися від такого виду спорядження.


Коли тент вам точно не знадобиться:

У походах високої категорії складності з жорсткими вимогами по вазі і тимчасовими обмеженнями на маршруті.

Якщо ви відправляєтеся в одноденну подорож, в райони з сухим і навіть посушливим кліматом або в місця, для яких типовий сильний, шквалистий вітер.

А ось в тривалої експедиції в ліс або гори чи в байдарковому поході туристичний тент виявиться незамінною частиною вашого спорядження. Такий тент ви можете придбати в магазині Tentex. На сторінці сайту http://tentex5.com ви можете вибрати тент різних розмірів. Спеціалісти компанії допоможуть підібрати тент індивідуально для вас.

Дощ, який раптово почався, не стане перешкодою, і ви зможете спокійно розкласти речі, переодягнутися в сухий одяг і навіть поставити намет, сховавшись під правильно натягнутим тентом.

Тривалий дощ, якйи затянувся на кілька днів викликати невдоволення навіть у найдосвідченіших туристів, змушуючи їх проводити весь час в обмеженому просторі намету. І тут на допомогу знову прийде тент – ви зможете зібратися в одному місці, спокійно приготувати їжу, грамотно розвівши вогонь біля краю, а найголовніше – розім’ятися і вільно зітхнути.

Тент може бути корисний і у вітряну погоду, якщо ви закріпите його з навітряного боку до землі, зробивши своєрідним щитом.

Корисні поради по установці тенту в поході

В умовах несприятливих погодних умов важливо, щоб тент, насамперед, захищав від дощу, для чого його необхідно правильно встановити.

Кілька принципово важливих порад допоможуть вам домогтися потрібного результату:

– Чим горизонтальніше натягнутий тент, тим сильніше він буде збирати воду і прогинатися під її вагою.

– Кращим водонепроникним матеріалом вважається поліетиленова плівка, яка до того ж і найлегша.

– Щоб краї тенту не перетворювалися в жолоб для скупчення води, прикріпіть додаткову розтяжку, що дозволить дощу безперешкодно стікати з тенту.

– При горизонтальному натягнутому тенті між 4 деревами встановіть кілки по центру щоб уникнути збору води і провисання.

– Низько встановлений тент у вигляді двосхилого даху відмінно захищає від вітру. Максимальний захист від шторму забезпечить також установка тенту у вигляді модифікованої піраміди.

– Розводити багаття і грітися найкраще під тентом, встановленим під нахилом з підвітряного боку.

Оцінивши всі переваги використання хорошого навісу в поході, вибравши оптимально легку модель і ретельно спланувавши свою подорож, ви зрозумієте, що тент не просто може принести багато користі, але й навіть стати часом незамінним помічником.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh