Новини

Як вибрати ортопедичний пояс для попереку

пояс для спини
пояс для спини

Абсолютно точно, що проблеми з попереком знайомі кожному. Просто у одних вони з’являються разово, наприклад, після завзятої прополки садової ділянки, а інших – постійно мучать. Всім без винятку лікар може рекомендувати використовувати ортопедичний пояс для попереково-крижового відділу. Ось тільки підібрати потрібну модель слід правильно.

Ми розповімо, як це зробити, а також про те, в яких випадках призначається поперековий пояс, чи є протипоказання для його використання і як його правильно носити.

Навіщо потрібен пояс-корсет для хребта

Очевидно, що ортопедичний пояс для хребта стабілізує стан поперекового відділу. Наприклад, сайт магазину Острів здоров’я в розділі Пояс для спины ви знайдете пояса, які ефективно підтримують хребетний стовп і вирівнює відстань між хребцями, тим самим усуваючи невралгічні защемлення, атрофії м’язових тканин і больові відчуття. У цій якості він застосовується при хронічних захворюваннях, наприклад, радикуліті, чи після операцій.

Крім лікувальної функції, корсет готовий вирішувати і профілактичні завдання, рівномірно розподіляючи навантаження на хребет, м’язи і тканини під час спортивних тренувань або важкої фізичної роботи.

Види ортопедичних поясів для попереку

Кожен вид виробу має характерні особливості і виконує ті або інші функції.

Особливість ортопедичного корсета полягає в наявності ребер жорсткості, які вбудовані в еластичний пояс паралельно хребту. Сайт Острів здоров’я в розділі Ортопедические товары вам запропонує такі конструкції, які ідеально його підтримують, розвантажують м’язи, покращують кровопостачання тканин, усувають защемлення нервових закінчень. Подібне комплексне вплив призводить до того, що болі поступово відходять.

Металеві або пластикові ребра жорсткості в корсеті визначають ступінь фіксації хребта. Традиційно в поперекових поясах використовується одне ребро по хребту, або пара, що впливає на стовп з двох сторін.

Використовується підтримуючий пояс для поперекового відділу хребта під час лікування хронічних захворювань, а також на етапі відновлення після зміщення хребців або хірургічної операції.

Лікувальний вплив поперекові пояси можуть надавати за рахунок додаткових функцій. Найбільш популярною є зігріває. Строго кажучи, вовняні пояси не є ортопедичними виробами, однак їх ефективність від цього не знижується.

Верблюжа, овеча або собача шерсть благотворно впливає на кровообіг, тонізує м’язи, покращує обмінні процеси.

Серед людей з проблемами в поперековому відділі все більшу популярність набувають неопренові пояса. Неопрен – сучасний матеріал, який і зігріває, і забезпечує хорошу вентиляцію шкірних покривів. Його носіння допомагає прискорити клітинний метаболізм, стабілізувати кровообіг, нормалізувати роботу внутрішніх органів.

За допомогою пояса з неопрену для попереку:

покращують перистальтику шлунково-кишкового тракту;

нормалізують роботу нирок і сечостатевої системи;

усувають надлишки жирових відкладень в області попереку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України