Авторські статті

Державна фіскальна служба всерйоз займеться нерозмитненими автомобілями на іноземній реєстрації

автомобілі з іноземною реєстрацією
автомобілі з іноземною реєстрацією

Про це повідомив головний операційний директор Wiseman Rose LLP Сергій Креймер, передає Голос українською з посиланням на autocentre.ua

За його словами, Державна фіскальна служба вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року.

Автомобілі, які порушили митний режим більш, ніж на 48 годин, оголосять в розшук. З 1 листопада подача в розшук авто на іноземних номерах буде автоматизована.

Співробітники ГФС також планують патрулювати вулиці спільно з поліцією. Таким чином легше виявити автомобілі-порушники.

Для додаткових перевірок митниця збирається відправляти запити в країни реєстрації авто. Крім того, виявлено імовірно фіктивні юридичні особи з Литви і Болгарії. На них зареєстровані по 2000-3000 автомобілів.

Порушникам загрожує відповідальність згідно з Ст. 485 Митного кодексу України. Вона передбачає штраф у розмірі 300% від суми накладених платежів, тобто 8500 гривень. У разі несплати штрафу протягом 5 днів, на автомобіль будуть накладати арешт.

Особливу увагу приділятимуть авто на іноземних номерах, які використовуються в комерційних цілях. Якщо ж громадянин ввіз кілька авто і не розмитнив їх, то це загрожує кримінальною відповідальністю.

Нагадаємо, резиденти України (громадяни і зареєстровані іноземці) мають право ввезти автомобіль в транзитному режимі на строк до 10 днів. Нерезидентам тимчасове ввезення авто дозволено на рік.

Але протягом 60 днів транспортний засіб має бути зареєстрований в поліції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України