автомобілі з іноземною реєстрацією
автомобілі з іноземною реєстрацією

Державна фіскальна служба всерйоз займеться нерозмитненими автомобілями на іноземній реєстрації

автомобілі з іноземною реєстрацією

Про це повідомив головний операційний директор Wiseman Rose LLP Сергій Креймер, передає Голос українською з посиланням на autocentre.ua

За його словами, Державна фіскальна служба вже готує списки всіх автомобілів, ввезених в режимі транзиту або тимчасового ввезення на територію України з 1 січня 2007 року.

Автомобілі, які порушили митний режим більш, ніж на 48 годин, оголосять в розшук. З 1 листопада подача в розшук авто на іноземних номерах буде автоматизована.

Співробітники ГФС також планують патрулювати вулиці спільно з поліцією. Таким чином легше виявити автомобілі-порушники.

Для додаткових перевірок митниця збирається відправляти запити в країни реєстрації авто. Крім того, виявлено імовірно фіктивні юридичні особи з Литви і Болгарії. На них зареєстровані по 2000-3000 автомобілів.

Порушникам загрожує відповідальність згідно з Ст. 485 Митного кодексу України. Вона передбачає штраф у розмірі 300% від суми накладених платежів, тобто 8500 гривень. У разі несплати штрафу протягом 5 днів, на автомобіль будуть накладати арешт.

Особливу увагу приділятимуть авто на іноземних номерах, які використовуються в комерційних цілях. Якщо ж громадянин ввіз кілька авто і не розмитнив їх, то це загрожує кримінальною відповідальністю.

Нагадаємо, резиденти України (громадяни і зареєстровані іноземці) мають право ввезти автомобіль в транзитному режимі на строк до 10 днів. Нерезидентам тимчасове ввезення авто дозволено на рік.

Але протягом 60 днів транспортний засіб має бути зареєстрований в поліції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh