Новини

Як організувати відпочинок на вихідні

1121821Розвіятися за кордоном на вихідних практично без відриву від виробництва — улюблений спосіб подорожувати все більшої кількості туристів. Переваги такого відпочинку — можливість влаштувати «перекур», не залежачи від робочого графіка і розташування начальства: просто збираєш речі в п’ятницю ввечері — і ось вже лайнер мчить тебе до лагідного моря або шедеврів європейських музеїв.

Тури на вихідні за кордон в достатку пропонуються туроператорами: тут і пляжний відпочинок, і залізничні та автобусні екскурсійні поїздки, і спа-поїздки на мінеральні джерела та бальнеологічні курорти. Ринок турів на вікенд досить великий, і щоб заощадити час можна зробити попереднє замовлення через інтернет, наприклад тут: http://www.otpusk.com/info/newyear/kiev/Finland/, вам нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть з вибором.

Ми підготували декілька варіантів:

Велика Європа на маленький вікенд.

Найближче зарубіжжя, звичайно, добре, але що робити тим, кому ох як хочеться поглянути на Ейфелеву вежу або помилуватися Римом з купола Собору Святого Петра, а робота ну ніяк не відпускає до хоч скільки-небудь тривалий відпустку? Вихід є — завдяки розвиненому авіасполученню і недовгому перельоту до європейських столиць за вихідні цілком можна встигнути зробити не тільки це, але і доповнити враження відвідуванням, скажімо, «Мулен Руж» або Сікстинської капели. Час у польоті до більшості міст Східної та Центральної Європи не перевищує 1,5-3,5 годин, так що якщо ретируватися з роботи в п’ятницю раніше, в суботу реально почати з «культдози» в Парижі. При цьому, зрозуміло, потрібно заздалегідь подбати про шенгенську візу. Але навіть якщо шенгену у вашому паспорті немає, це не привід відмовлятися від європейського міні-вояжу: без візи нашого брата пускають в Македонію, Сербію, Боснію і Герцеговину, Чорногорію… нарешті, в наполовину європейську, наполовину азіатську Туреччину, і визначних пам’яток Стамбула з запасом вистачить на огляд протягом вікендів цілого року!

Море-море…

Нарешті, якщо на вихідних абсолютно не хочеться ніяких, навіть самих чудових, музеїв, і все, до чого прагнуть ваші душа і тіло, — м’який пісок, яскраве сонце і тепле море, зверніть увагу на найближчі в сенсі перельоту «морські» країни. В декількох годинах льоту від Києва їх чимало: від канонічних пляжних Туреччини, Єгипту і Греції до бонтонних Італії, Франції та Іспанії і навіть у міру екзотичних Тунісу і Марокко. Головне вибрати курорт з аеропортом, щоб звести час на дорогу до мінімуму, і вже в суботу з ранку можна здійснити заплив в ласкавих водах Середземного моря.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України