Як організувати відпочинок на вихідні

Розвіятися за кордоном на вихідних практично без відриву від виробництва — улюблений спосіб подорожувати все більшої кількості туристів. Переваги такого відпочинку — можливість влаштувати «перекур», не залежачи від робочого графіка і розташування начальства: просто збираєш речі в п’ятницю ввечері — і ось вже лайнер мчить тебе до лагідного моря або шедеврів європейських музеїв.

Тури на вихідні за кордон в достатку пропонуються туроператорами: тут і пляжний відпочинок, і залізничні та автобусні екскурсійні поїздки, і спа-поїздки на мінеральні джерела та бальнеологічні курорти. Ринок турів на вікенд досить великий, і щоб заощадити час можна зробити попереднє замовлення через інтернет, наприклад тут: http://www.otpusk.com/info/newyear/kiev/Finland/, вам нададуть кваліфіковану консультацію і допоможуть з вибором.

Ми підготували декілька варіантів:

Велика Європа на маленький вікенд.

Найближче зарубіжжя, звичайно, добре, але що робити тим, кому ох як хочеться поглянути на Ейфелеву вежу або помилуватися Римом з купола Собору Святого Петра, а робота ну ніяк не відпускає до хоч скільки-небудь тривалий відпустку? Вихід є — завдяки розвиненому авіасполученню і недовгому перельоту до європейських столиць за вихідні цілком можна встигнути зробити не тільки це, але і доповнити враження відвідуванням, скажімо, «Мулен Руж» або Сікстинської капели. Час у польоті до більшості міст Східної та Центральної Європи не перевищує 1,5-3,5 годин, так що якщо ретируватися з роботи в п’ятницю раніше, в суботу реально почати з «культдози» в Парижі. При цьому, зрозуміло, потрібно заздалегідь подбати про шенгенську візу. Але навіть якщо шенгену у вашому паспорті немає, це не привід відмовлятися від європейського міні-вояжу: без візи нашого брата пускають в Македонію, Сербію, Боснію і Герцеговину, Чорногорію… нарешті, в наполовину європейську, наполовину азіатську Туреччину, і визначних пам’яток Стамбула з запасом вистачить на огляд протягом вікендів цілого року!

Море-море…

Нарешті, якщо на вихідних абсолютно не хочеться ніяких, навіть самих чудових, музеїв, і все, до чого прагнуть ваші душа і тіло, — м’який пісок, яскраве сонце і тепле море, зверніть увагу на найближчі в сенсі перельоту «морські» країни. В декількох годинах льоту від Києва їх чимало: від канонічних пляжних Туреччини, Єгипту і Греції до бонтонних Італії, Франції та Іспанії і навіть у міру екзотичних Тунісу і Марокко. Головне вибрати курорт з аеропортом, щоб звести час на дорогу до мінімуму, і вже в суботу з ранку можна здійснити заплив в ласкавих водах Середземного моря.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh