Що таке поліетилен високого тиску

Поліетилен, вироблений при високому тиску, характеризують назвою ПЕВТ – поліетилен високого тиску. На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що виробництво ПЕВТ займає лідируючу позицію вироблених у світі поліолефінів. Даний матеріал поєднує в собі відмінні фізичні показники, здатність до переробки основними функціональними методами,  він переважно є листовим або гранульованим, первинним або вторинним. Купити ПЕВТ первинний гранульований європейського виробництва можна у розділі: Купить LDPE полиэтилен высокого давления, також тут Вам можуть запропонувати і інші полімери, що залежить насамперед від області застосування.

Сама практична область застосування поліетилену високого тиску – це різноманітні види пакувального матеріалу. Також велику частину споживання займають окремі галузі: хімічна промисловість, автомобілебудування, текстильна промисловість, сільське господарство. Плівка з ПЕВТ – має непогану міцність при відносно низьких температурних процесах. Також хорошу міцність при розтягуванні або стисненні. Важливо відзначити, що ПЕВТ не виробляє небезпечних виділень в навколишнє середовище. Також є безпечним матеріалом при прямому контакті з людиною або тваринами.

Завдяки цьому властивостями, полімер отримав велике визнання в харчовій промисловості. За низький показник кристалічності, ПЕВТ отримав статус м’якого та гнучкого полімеру.Поліетилен високого тиску включає ряд незаперечних властивостей: легкий матеріал, має відмінну еластичність, володіє низьким порогом паропроникності і газопроникності. У нашому світі важко уявити життя без різноманітних полімерів, які служать нам довгі роки і допомагають у повсякденних справах.

Якщо заглянемо в історію, то зародження поліетилену можна віднести до 1899 року. Тоді Німецький інженер – винахідник Р. Пехманн, практично не знаючи про свою знахідку, випадково перший раз отримав прообраз поліетилену. Починаючи з 1920 року почалася ера індустріального розвитку синтезу поліетилену, а також масштабне впровадження його по всьому світу. Так, до 1954 року був отриманий патент на виробництво.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh