Авторські статтіНовини

Вчені: Морозиво вранці може зробити людину розумнішою

Японський вчений виявив, що люди, які їдять морозиво відразу після пробудження, стають розумнішими. Згідно з його дослідженням, морозиво підвищує час реакції людей і зменшує їх психічне роздратування.

Есіхіко Коду, професор Токійського університету, попросив випробовуваних з’їсти морозиво вранці, відразу після “підйому”. Потім вони завершили серію розумових вправ на комп’ютері. Професор Коду також вивчав іншу групу, у якої був нормальний сніданок. Він виявив, що “група з морозивом” була кращою при обробці нової інформації і показала більш швидкий час реакції.

Після вивчення активності мозку випробовуваних, професор Коду виявив, що у тих, хто їсть морозиво спостерігається велика кількість високочастотних альфа-хвиль. Ці хвилі пов’язані з пониженим психічним роздратуванням і високою настороженістю.

Професор Коду припустив, що вони можуть бути в стані підвищеної бойової готовності через температуру морозива. Він дослідив ще одну групу, на цей раз даючи їм склянку холодної води, як тільки вони прокинулися. У той час як випробувані з холодною водою показали більший рівень настороженості і розумових здібностей, їх рівні не досягли тих вершин, що в експерименті з морозивом.

Професор Коду є фахівцем в області психофізіології, який раніше досліджував зв’язок між певними типами живлення і зняттям стресу. Він також вивчив, як деякі види продуктів харчування впливають на процес старіння. Професор Коду буде продовжувати свою роботу з морозивом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України