Життя

Як купити якісний товар в інтернеті

Без названия (1)Інтернет-торгівля сьогодні знаходяться на піку популярності. Для здійснення покупки потрібен лише планшет або смартфон і сайт, наприклад http://tomas.by/t/botinki-i-sapogi-muzhskie-9511/ – на якому є великий вибір товарів, при цьому не так важливо, де ти знаходишся і з якої країни замовляєш товар. За останні 10 років користувачів інтернету стало в сотні разів більше, отже, обсяги продажів в Мережі набирають нові і нові обороти. Чи безпечний такий шопінг і наскільки якісний товар нам пропонують, та кілька порад, які допоможуть зробити правильний вибір і радіти вдалій покупці.


Перевіряйте автентичність.

Купуючи товари відомих брендів, попросіть продавця надати документи, що підтверджують справжність вироби. Уважно прочитайте опис потенційної покупки – у більшості брендових речей є цілий список характеристик, завдяки яким ви зможете відрізнити оригінал від підробки. При отриманні товару не забудьте перевірити, наскільки він відповідає заявленому на сайті – сучасні служби доставки надають таку можливість, щоб виключити можливість придбання «кота в мішку».
Читайте відгуки.

Ознайомившись з відгуками інших покупців, ви зможете дізнатися про всі плюси і мінуси товару, можливо, вилізуть якісь «підводні камені», про які ви б нізащо не здогадалися до здійснення покупки.  Щоб не нарватися на замовні відгуки, шукайте джерела, де подібних коментарів до потрібного вам товару буде не менше 10. Краще порівняти відгуки з різних сайтів.
Не поспішайте з передоплатою.

Ні для кого не секрет, що фото в інтернеті може принципово відрізнятися від реального зовнішнього вигляду товару. Багато магазинів, намагаючись убезпечити себе, на сторінці покупки в самому низу пишуть: «Зовнішній вигляд товару / характеристики можуть бути змінені виробником”. Найчастіше такі написи можна побачити в розділах «Побутова техніка» і «Електроніка». Багато хто не звертають уваги на подібні приписки і отримуют зовсім не той товар, який хотіли. При цьому далеко не завжди можна повернути покупку, особливо якщо вже внесена 100-відсоткова передоплата. Звідси висновок – не поспішайте з передоплатою. Сьогодні у кожного інтернет-магазину є можливість вислати покупку післяплатою. Якщо такої можливості немає, не вірте цьому продавцю.
Не забудьте про гарантію.

Багато товарів, наприклад, техніка і електроніка, мають гарантійне обслуговування. Мінімальний термін гарантії повинен становити 6 місяців (в ідеалі – 12-24 місяців). Товари, гарантія на які становить 2 місяці, відразу повинні викликати підозри. Зверніть увагу на гарантійний талон – він повинен бути заповнений саме тим магазином, в якому ви робите покупку. Бувають випадки, коли на сайті вказано термін гарантійного обслуговування 12 місяців, а за фактом талона серед документів немає. Перед покупкою важливо уточнити цей момент.
Бережіться товарів з великою знижкою.

У пошуках найпривабливішою ціни можна знайти надзвичайно вигідна пропозиція, що має на увазі значний дисконт. Знаючи, скільки в середньому коштує товар, не слід розраховувати на щедрість і доброзичливість продавця, який скинув понад 20% від реальної вартості товару, в іншому випадку є два варіанти: або товар бракований, або це афера, яка передбачає продаж. Якщо вам сподобався товар зі значною знижкою, постарайтеся уточнити у продавця причину такої щедрості.
І остання порада: серед товарів різних брендів віддавайте перевагу більш відомим. У цьому випадку менше шансів розчаруватися в покупці.
Загалом, не забувайте відоме прислів’я: довіряй, але перевіряй.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України